آموزش نحوه جفت کردن هدفون‌های بلوتوثی با اپل واچ

جفت کردن هدفون‌های بلوتوثی با اپل واچ

اگر شما نیز جزو طرفداران و کاربران ساعت هوشمند اپل هستید حتماً می‌دانید که بلندگوی تعبیه‌شده در درون این دستگاه تنها برای انجام وظایفی از قبیل ارتباط با سیری، برقراری تماس، به صدا درآمدن زنگ‌های هشدار و… به کار می‌رود. بااین‌وجود، شما نمی‌توانید با استفاده از این اسپیکرهای درونی ساعت هوشمندتان به پخش موسیقی بپردازید و جالب است بدانید که این بلندگوها به‌هیچ‌عنوان برای پخش موسیقی در نظر گرفته نشده‌اند و البته کیفیت آن‌ها نیز برای انجام این کار چندان مناسب نیست.

به همین منظور نیز بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند که برای در اختیار داشتن قابلیت پخش موسیقی در اپل واچ خود به سراغ هدفون و هدست های بلوثوتی باکیفیت بروند و این ابزار جانبی به ساعت هوشمند خود متصل کرده و از آوای موسیقی لذت ببرند. بااین‌حال، برای در اختیار داشتن چنین قابلیتی اولین کاری که باید انجام بدهید جفت سازی هدفون بلوتوث خود با ساعت هوشمند اپل واچ است. لازم به ذکر است که مراحل در نظر گرفته‌شده برای جفت سازی این هدفون‌ها با اپل واچ بسیار آسان است و با انجام چند قدم ساده به‌راحتی قادر به انجام آن خواهید بود.

برای جفت کردن هدفون بلوتوثی با ساعت هوشمند اپل واچ لازم است تا مراحل زیر را قدم‌به‌قدم طی کنید:

  1. هدفون یا هدست خود را در حالت جفت شدن قرار دهید (این فرایند معمولاً با فشار دکمه‌ای فیزیکی بر روی هدفون یا هدست امکان‌پذیر است)
  2. دکمه Digital Crown را فشار داده تا وارد صفحه خانه اپل واچ خود شوید.
  3. بر روی نرم‌افزار تنظیمات کلیک کنید.
  4. گزینه بلوتوث را انتخاب کنید
  5. در این مرحله نام هدفون یا هدست بلوثوتی خود را در بین دستگاه‌های ارائه‌شده مشاهده می‌کنید. بر روی آن کلیک کنید
  6. به‌این‌ترتیب مشاهده می‌کنید که دستگاه شما از حالت جفت سازی (Pairing) به جفت شده (Paired)تبدیل می‌شود و سپس گزینه متصل (Connected)بر روی اپل واچ شما نمایش پیدا می‌کند
اینتل هم به جمع تولیدکنندگان هدست واقعیت افزوده می پیوندد

همان‌طور که مشاهده کردید با انجام چند قدم بسیار ساده می‌توانید هدفون و یا هدست بلوتوثی خود را به اپل واچ متصل کرده و به پخش موسیقی بپردازید.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی