اخبار

جوابیه ایرانسل در خصوص حذف بسته های نامحدود شبانه

پیرو خبری که روز گذشته در سایت موبایلستان در خصوص حذف بسته نامحدود شبانه توسط اپراتور ایرانسل منتشر شده بود، شرکت ایرانسل طی جوابیه ای به سایت موبایلستان، در خصوص موضوع مطرح شده توضیحاتی را ارائه داد. با موبایلستان همراه باشید

لینک خبر : ایرانسل بسته نامحدود شبانه را حذف کرد

حذف برخی بسته‌های کوتاه‌مدت، پیرو ابلاغ رگولاتوری به اپراتورها صورت گرفته است

ایرانسل، بسته‌های اینترنت خود را در راستای هماهنگی با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، به‌عنوان طرح‌های تشویقی و به صورت مدت‌دار، تعریف می‌کند و در اختیار مشترکان محترم قرار می‌دهد. پس از گذشت دوره‌های زمانی، این طرح‌های تشویقی، با توجه به الگوی مصرف مشترکان، بازنگری می‌شوند.

با وجود این، مورد اخیر حذف برخی بسته‌های نامحدودِ کوتاه‌مدت، پیرو ابلاغ رگولاتوری، توسط ایرانسل و دیگر اپراتورهای تلفن‌همراه، صورت گرفته است.

روابط عمومی شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل

 

همانطور که متن جوابیه شرکت ایرانسل مشخص شده است، حذف بسته نامحدود شبانه این اپراتور به دستور رگولاتوری انجام شده است. برای خرید انواع بسته های اینترنت اپراتور ایرانسل همواره می توانید از طریق سایت ایرانسل به آدرس https://shop.irancell.ir اقدام نمایید.

در حال حاضر بسته های نامحدود ساعتی و یکروزه اپراتور ایرانسل از طریق لینک https://shop.irancell.ir/bolton/fd/fa قابل دسترسی می باشد که می توانید به صورت اینترنتی و یا توسط کدهای دستوری خریداری نمایید.

جوابیه ایرانسل در خصوص حذف بسته های نامحدود شبانه


بیشتر بخوانید

یک دیدگاه

  1. متاسفانه من هم دیگر از شما نت نمی‌گیرم
    و قطعا خیلی‌ها این کارو نمیکنن چون تعرفه های شبانه عالی بود که مردم خرید میکردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟