اخبار

حذف بسته های اینترنتی شش ماهه و یکساله همراه اول

بر اساس آخرین تغییرات در بسته های اینترنت همراه اول بسته های بلند مدت شش ماهه و یکساله از لیست بسته های اینترنتی این اپراتور حذف شد. همراه اول بر اساس این تغییر در تعریف بسته های اینترنتی جدید خود، تقریبا اکثر بسته های بلند مدت خود را حذف کرده و بسته هایی با حجم کمتر و مدت زمانی کوتاه‌تر در اختیار کاربرانش قرار داده است.

تغییرات بسته های اینترنتی همراه اول بیشتر از همه متوجه کاربران پرمصرف می باشد و بیشتر انتقادات نیز از سمت همین کاربران ارائه شده است؛ افرادی که با خرید بسته‌های طولانی مدت زمانی در حقیقت خواستار حجم ترافیک بیشتر بودند و حالا مجبور هستند بسته های خود را از بین بسته های 1 روزه، 7 روزه، 1 ماهه، 2 ماهه و 4 ماهه خریداری کنند.

حذف بسته های اینترنتی شش ماهه و یکساله همراه اول

آنطور که به نظر می‌رسد همراه اول صرفا اجازه تمدید بسته‌های قدیمی که حالا از سیستم حذف شدند را نمی‌دهد و آنطور که این مجموعه می‌گوید این موضوع یک روال همیشگی بوده و هر از چند گاهی بنا به سیاست‌های داخلی‌شان رخ می‌دهد.

اپراتورهای موبایل بسته به تغییرات سیاستی و مارکتینگی خود، بسته های اینترنتی خود را دستخوش یک سری تحولات می‌کنند و هزینه‌ها در آن چندان زیاد نمی‌شود و این تغییرات نیز با نگاهی به نوع عمده مصرف کاربران صورت می‌گیرد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت همراه اول مراجعه نمایید.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟