خداحافظی موقت بلک‌بری با صفحه‌کلید فیزیکی

خداحافظی موقت بلک‌بری با صفحه‌کلید فیزیکی

خداحافظی موقت بلک‌بری با صفحه‌کلید فیزیکی

همان‌طور که می‌دانید کمپانی تی سی ال (TCL)  با شماری از تلفن های همراه هوشمند مقرون به صرفه با برند آلکاتل وارد بازار رقابت خواهد شد اما این کمپانی تا کنون درباره نام بزرگتری که در اختیار دارد یعنی تلفن های همراه هوشمند برند بلک‌بری سکوت اختیار کرده بود. با این حال ظاهرا فرانکوس ماهیو به عنوان مدیر فروش جهانی، بازاریابی منطقه‌ای و تجارت الکترونیک بخش بلک‌بری این کمپانی ظاهرا تصمیم گرفته است تا قدم را اندکی فراتر بگذارد و از مهم‌ترین جنبه تلفن همراه هوشمند آینده بلک‌بری رونمایی کند.

این تلفن همراه آینده بلک‌بری برخلاف پرچم‌دار فعلی آن یعنی بلک‌بری کی وان (KEYone) از صفحه‌کلید فیزیکی پشتیبانی نمی‌کند و به احتمال زیاد به بدنه تمام لمسی مجهز خواهد بود. شایعات نیز در این زمینه حاکی از آن هستند که این تلفن همراه هوشمند احتمالا چیزی شبیه به تلفن همراه هوشمند میان رده BBD 100-1 باشد که چندی پیش صحبت‌هایی درباره عرضه آن به میان آمده بود. البته لازم به ذکر است که بلک‌بری در جایی دیگر نیز از ارائه دو تلفن همراه هوشمند رده‌بالا سخن گفته بود ولی هنوز مشخص نیست که این دستگاه جدید در کدام سری طبقه‌بندی خواهد شد.

با این وجود چیزی که کاملا واضح است این است که کمپانی تی سی ال برای موفقیت به بازار وارد شده است و به احتمال بسیار زیاد به‌زودی شاهد محصولات بیشتری از برند بلک‌بری خواهیم بود. البته ماهیو در تشبیهی جالب وجود صفحه‌کلید فیزیکی را در دی ان ای تلفن های همراه هوشمند بلک‌بری دانسته است و اعلام کرده است که عدم وجود این صفحه‌کلید در تلفن اظهار شده به معنای حذف کامل صفحه‌کلید فیزیکی از بلک‌بری نخواهد بود. به این ترتیب می توان منتظر عرضه محصولات دیگری از  سوی این شرکت بود که صفحه‌کلید فیزیکی را بر روی خود می‌بینند و این خداحافظی بلک‌بری موقتی خواهد بود.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی