دریافت برترین جایزه هفته طراحی میلان ۲۰۱۷ توسط ال‌جی با همکاری Tokujin Yoshioka

20 فروردین 1396
دریافت برترین جایزه هفته طراحی میلان 2017 توسط ال‌جی

ال‌جی با همکاری Tokujin Yoshioka برترین جایزه هفته طراحی میلان ۲۰۱۷ را دریافت کرد

 

دریافت برترین جایزه هفته طراحی میلان 2017 توسط ال‌جی 

اثر هنری «حواس آینده  ال‌جی و Tokujin Yoshiok» توسط داوران بین‌المللی در بزرگترین مراسم جهانی طراحی تحسین شد

ال‌جی و طراح مشهور جهانی  Tokujin Yoshiok، برترین جایزه هفته طراحی میلان را برای سازه هنری مشترک «حواس آینده» دریافت کردند. این سازه بزرگ نوری به دلیل هماهنگ کردن جنبه‌های احساسی، روایی، مفهومی و فنی در یک اثر هنری توسط داوران نمایشگاه هفته طراحی میلان تحسین شد.

 

دریافت برترین جایزه هفته طراحی میلان 2017 توسط ال‌جی

 

اثر هنری حواس آینده ال‌جی و Tokujin Yoshiok ، فناوری فوق پیشرفته ال‌جی را با طراحی تجربی بی‌نظیر  Tokujin Yoshiok ترکیب کرده است تا روابط انسانی با دنیای طبیعت و نیز  فلسفه طراحی انسان‌محور ال‌جی را به نمایش بگذارد. این نمایشگاه شامل دو قسمت است. یکی صندلی‌های حواس آینده و دیگری دیوار خورشید که به شکلی هنرمندانه از ویژگی‌های خاص و نوآورانه پنل‌های OLED ال‌جی و فناوری‌های نوری آن بهره برده و قدرت آن را به نمایش می‌گذارد.

آقای Tokujin Yoshiok می‌گوید: ما به اثر هنری امسال خود در هفته طراحی میلان بسیار می‌بالیم و کسب این جایزه افتخار بسیار بزرگی برای ما بود. همکاری با ال‌جی و فناوری خاصشان برای من تجربه خیلی ویژه‌ای بود. این جایزه پاسخی به این تلاش زیادمان برای خلق اثر هنری بود.

آقای Noh Chang-ho، رئیس بخش طراحی شرکت ال‌جی می‌گوید: صدها هزار علاقمند طراحی هرساله به مرکز طراحی در دنیا یعنی میلان می‌آیند تا برترین طراحی‌های روز دنیا را ببینند و ما مفتخریم که امسال بخشی از این نمایش بودیم. گرفتن این جایزه ارزشمند در پایتخت طراحی دنیا واقعا باارزش است.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی