دسته‌های جدید ایکس باکس وان

04 فروردین 1395

طراحی کنسول‌های بازی نسل هشتم به حدی زیبا و مدرن شده است که حتی می‌توان از آن‌ها به عنوان یک وسیله‌ی دکوری در کنار کامپیوتر یا میز تلویزیون هم استفاده کرد، اما این طراحی بعد از مدتی تکراری می‌شود و کاربران دوست دارند حس تنوعی را ایجاد کنند. از آنجا که عوض کردن خود کنسول معمولا شدنی نیست، خرید دسته‌های جدید با طرح‌های متفاوت می‌تواند راه خوبی باشد. دسته‌های کنترلر جدید ایکس باکس وان نیز به همین منظور عرضه شده اند.

مایکروسافت برای اولین بار در پستی در وبلاگ Major Nelson از این دسته‌های جدید رونمایی کرده است. این دو دسته دارای طراحی بسیار زیبایی هستند و علاوه بر رنگ و بافت ظاهری متفاوت، بهینه‌سازی‌هایی نیز در عملکرد آنها صورت گرفته است. اهالی ردموند نام این دو دسته را Copper Shadow (دسته‌ی با رنگ مسی) و Dusk Shadow (دسته‌ی با رنگ آبی تیره) گذاشته اند و هم اکنون پیش فروش آن‌ها در فروشگاه‌های آنلاین مایکروسافت آغاز شده است.

۳۰۲۳۲۹۵-xbox1

البته به جز فروشگاه‌های Microsoft Store، این گیم کنترلرهای جدید از طریق فروشگاه‌های آنلاین دیگر نیز قابل خریداری هستند. مدل مسی در فروشگاه آنلاین Gamestop و مدل گرگ و میشی در مجموعه فروشگاه‌های Best Buy قابل تهیه هستند؛ قیمت مدل آبی ۷۰ دلار است و قیمت مدل مسی هم در فروشگاه Gamestop همین مقدار است.

طراحی دسته‌ی مسی بر مبنای یک گرادینت از رنگ نارنجی تیره تا مشکی بلوری انجام شده است و دسته آبی نیز از یک رنگ آبی آسمانی شروع شده و به سمت رنگ تیره می‌رود که در کل مشابه حالتی شده است که آسمان در حالت گرگ و میش و اوایل صبح به آن حالت در‌ می‌آید. در طراحی دسته‌ی گرگ و میشی از یک استاندارد جدید بهره گرفته شده است و این دسته از یک جک ۳.۵ میلیمتری برای اتصال هدفون نیز بهره می‌برد.

Crytek موتور CRYENGINE خود را منبع باز نمود

xboxone_cpprdskshdw_secntrllrs_v3_rgb

مایکروسافت قرار است بزودی در ادامه‌ی سال ۲۰۱۶ میلادی و به طور رسمی از این دسته‌ها رونمایی کند و آن‌ها را به کاربران ایکس باکس وان معرفی نماید.

منبع: ign

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی