دستگاه موتو E4 تاییدیه FCC دریافت کرد

14 فروردین 1396
دستگاه موتو E4

دستگاه موتو E4 تاییدیه FCC دریافت کرد

شرکت موتورولا گوشی جدیدی با شماره مدل XT1723  معرفی کرد که در FCC  دیده شده است که خبر از اعطای تأییدیه به آن می‌دهد. به نظر می‌رسد محصول مذکور، موتو E4 خواهد بود. این محصول جدید جانشینی برای موتو E3 (نسخه ۲۰۱۶) به‌حساب می‌آید که سال گذشته معرفی شد. لازم به ذکر است که Moto E3 سال گذشته با شماره مدل XT1706 تأییدیه FCC دریافت کرد.

مثل همیشه وب‌سایت FCC اطلاعات زیادی در خصوص دستگاه‌هایی که تأییدیه دریافت کرده‌اند، اعلام نکرده است؛ اما در این مورد، مختصر اطلاعات منتشرشده هیجان‌انگیز هستند. XT1723 از یک باتری ۴۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی بهره می‌برد. این در حالی است که نسخه پیشین آن یا همان XT1706، یک باتری با توان‌ ۳۵۰۰ میلی‌آمپر ساعت داشت. در این لیست حافظه داخلی دستگاه ۱۶ گیگابایت اعلام شده است که به نظر می‌رسد نسخه پایه آن باشد و احتمالا شاهد نسخه‌ای با حافظه ۳۲ گیگابایتی نیز خواهیم بود. تمام اطلاعات منتشرشده از این محصول به میزان باتری و حافظه داخلی دستگاه بازمی‌گردد؛ اما امیدواریم که در آینده اطلاعات بیشتری از XT1723 به دست آوریم.

تأییدیه FCC بدین معنا است که اکنون موتورولا – که متعلق به لنوو است – می‌تواند محصول جدیدش را در بازار آمریکا و کانادا به فروش رساند. البته چندی پیش دو مدل از محصولات موتورولا نیز در WiFi Alliance دیده شده بودند که شماره مدل XT1750 و XT1754 داشتند و به نظر می‌رسد XT1723 به این دو محصول ملحق شده است.

 

دستگاه موتو E4

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی