افزودن دکمه اختصاصی دستیار هوشمند گوگل به ال‌جی G7 ThinQ

02 اردیبهشت 1397
افزودن دکمه اختصاصی دستیار هوشمند گوگل به ال‌جی G7 ThinQ

افزودن دکمه اختصاصی دستیار هوشمند گوگل به ال‌جی G7 ThinQ

تلفن همراه هوشمند ال‌جی G7 ThinQ در روز دوم ماه می رونمایی خواهد شد. در این میان بیشتر مشخصات این دستگاه از قبیل برخورداری آن از پنل صفحه‌نمایش M+ LCD به همراه بریدگی، پردازنده ۸۴۵، دوربین دوقلوی ۱۶ مگاپیکسلی و قابلیت‌های مرتبط با هوش مصنوعی افشا شده است. پیش‌ازاین، گزارشی که در این زمینه منتشر شده بود نیز تائید کرد که این تلفن همراه هوشمند از دکمه هوش مصنوعی اختصاصی بهره‌مند خواهد شد.

مطالب مرتبط

اکنون به‌تازگی بر اساس گزارش‌هایی که از جانب CNET منتشر شده است،  ال‌جی LG G7 از دکمه سخت‌افزاری اختصاصی برای دستیار گوگل بهره‌مند خواهد شد. دکمه دستیار گوگل در سمت چپ این دستگاه قرار خواهد داشت و دکمه پاور نیز در سمت راست طراحی شده است. همچنین حسگر اثرانگشت این تلفن همراه هوشمند نیز بر روی بدنه پشتی آن خواهد بود.

تلفن همراه G7 ThinQ اولین دستگاهی خواهد بود که از دکمه اختصاصی دستیار گوگل استفاده می‌کند. تلفن‌های همراه هوشمند سامسونگ گلکسی اس ۸، گلکسی اس ۸ پلاس، گلکسی نوت ۸، گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس پیش‌ازاین دکمه‌های اختصاصی ویژه‌ای برای دستیار هوشمند بیکسبی در نظر گرفته بودند که البته قابلیت غیرفعال سازی آن‌ها نیز به‌تازگی در نظر گرفته‌شده است.

همچنین CNET در این باره افزوده است که دسترسی راحت و آسان به دستیار هوشمند گوگل پیشرفتی از جانب ال‌جی برای فروش بیشتر و بزرگ‌تر این دستیار هوشمند خواهد بود. این کمپانی در حال حاضر هوش مصنوعی را به‌عنوان نکته کلیدی درفروش محصولات خود در نظر گرفته است و به همین ترتیب نیز قابلیت‌های مربوط به آن را بر روی تلفن همراه هوشمند ال‌جی V30S ThinQ قرار داده است. به‌روزرسانی اندروید اوریو ال‌جی V30 نیز شامل برندیگ ThinQ و قابلیت‌های هوش مصنوعی شده است.

تغییر رویکرد ال‌جی در زمینه نمایشگرهای همراه

در ادامه این گزارش اعلام شده است که فرمان‌های مختص ال‌جی نیز برای دستیار گوگل ارائه شده است. با این حال، کاربران نمی‌توانند این دکمه را به نفع نرم‌افزار دیگری بازتعریف کنند که البته دکمه بیکسبی موجود در پرچم‌دارهای سامسونگ نیز به‌این‌ترتیب عمل می‌کند.

با این حال هنوز مشخص نیست که تصمیم ال‌جی برای افزودن دکمه اختصاصی دستیار گوگل بر روی تلفن همراه هوشمند G7 ThinQ چه بازخوردی از سوی کاربران خواهد داشت. اگر این دکمه نتواند بازتعریف شود، مطمئنا نومیدی بسیاری را برای کاربران به همراه خواهد داشت زیرا بسیاری از آن‌ها می‌توانستند از این دکمه اختصاصی استفاده‌های دیگری داشته باشند.


بیشتر بخوانید:

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟