اخبار

دسکتاپی‌ها به‌زودی صاحب نرم افزار واتس اپ خواهند شد

به‌تازگی تصاویری توسط یک حساب کاربری تویت شده است که مشخص می‌کند به‌زودی شاهد عرضه نرم افزار واتس اپ در دو نسخه‌ی دسکتاپی ویندوز و مک خواهیم بود. با توجه به افزایش کاربران نسخه تحت وب این پیام‌رسان؛ چنین احتمالی هیچ‌گاه دور از ذهن نبوده است و احتمال دارد به‌زودی شاهد خبرهای جدیدی از واتس اپ باشیم.
واتس اپ مدت‌ها است که صاحب یک اپلیکیشن موبایلی اختصاصی است. این کمپانی سال گذشته نیز نسخه تحت وب پیام‌رسان خودش را منتشر کرد تا با امکانات حداقلی به کاربران دسکتاپی این امکان را بدهد به‌وسیله کامپیوتر خود با اقوام و دوستانشان در ارتباط باشند؛ اما بدون شک نسخه تحت وب نمی‌تواند گزینه ایده آلی برای کاربران به‌حساب آید. قطعاً شما هم به فکر نرم افزار دسکتاپی این پیام رسان افتاده‌اید. درست است به‌زودی شاهد عرضه این نرم افزار خواهیم بود.

ویندوز و مک میزبان خوبی برای نرم افزار واتس اپ خواهند بود؟

در تازه‌ترین اسکرین شات‌هایی که توسط حساب کاربری WABetaInfo تویت شده به نظر می‌رسد که واتس اپ در حال ساخت برنامه دسکتاپی پیام‌رسان خود، نرم افزار واتس اپ است. این اسکرین شات‌ها که در زیر قابل مشاهده هستند نشان می‌دهد که دانلود این نرم افزار بر روی دو سیستم عامل ویندوز و مک امکان پذیر خواهد بود.

 

نسخه دسکتاپی نرم افزار واتس اپ

متأسفانه تا به حال کمپانی واتس اپ این تصاویر را تأیید نکرده است؛ اما با توجه به افزایش چشم‌گیر کاربران تحت وب این پیام‌رسان دور از ذهن نیست که آن‌ها نخواهند با چنین اقدامی گام مؤثری را در جهت افزایش کاربران ماهیانه خود بردارند. این تصاویر می‌تواند ساخته شده از ذهن یک فرد باشد و یا واقعاً خبرهایی در راه است.

به هر حال ما علاقه‌مندیم مثبت بی اندیشیم و به این فکر کنیم که این تصاویر واقعی است. به نظر شما نرم افزار دسکتاپی واتس اپ می‌تواند موفق ظاهر شود؟ اگر چنین برنامه‌ای عرضه شود شما آن را بر روی کامپیوتر خود نصب خواهید کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟