دفاع تیم‌کوک از طراحی ناخوشایند قاب هوشمند باتری جدید اپل برای آیفون

24 آذر 1394

این روزها در بازار قاب‌های باتری زیادی برای آیفون وجود دارد اما اپل اگرچه روز گذشته با معرفی رسمی قاب جدید هوشمند باتری آیفون بسیاری از کاربران خود را شگفت‌زده کرد اما در عین حال انتقادات بسیاری را در خصوص طراحی این قاب هوشمند باتری به جان خرید! حالا تیم کوک در مقام دفاع برآمده و اظهاراتی را در دفاع از تیم طراحی خود عنوان کرده است.

پس از معرفی قاب هوشمند باتری آیفون از سوی شرکت اپل بسایر از کاربران با اشاره به برآمدگی ایجاد شده در پشت این قاب هوشمند، آن را گوژپشت دانستند و انتقاداتی را روانه تیم طراحی اپل کردند. تیم کوک مدیرعامل اپل در پاسخ به این انتقادات در گفتگو با وبسایت Mashable دلیل اصلی استفاده از این طراحی را راحتی کاربران در بکارگیری این قاب هوشمند باتری و نصب گوشی بر روی آن دانسته است.

تیم کوک در این مصاحبه با اشاره به اینکه اگر به قاب‌های باتری موجود در بازار نگاهی بیندازید متوجه می‌شوید که استفاده از این قاب‌های باتری به خاطر نوع طراحی بکار گرفته شده در آنها بسیار سخت است و گوشی به راحتی در درون قاب قرار نمی‌گیرد و خارج کردن گوشی نیز اصلا آسان نیست، تاکید کرده که استفاده از این نوع طراحی تنها به خاطر راحتی کاربران در استفاده مداوم از این قاب باتری و قرار دادن و خارج کردن گوشی از آن بوده است.

اپل در قاب هوشمند باتری خود، باتری آن را در وسط قاب قرار داده و برآمدگی عجیبی را در پشت آن ایجاد کرده و به خاطر جنس سیلیکونی این قاب، قراردادن و خارج کردن گوشی از این قاب هوشمند باتری ساده است.

اپل: دولت از ما می‌خواهد جاسوسی کاربرانمان را کنیم !!!

این دلیل به نظر معتبر و قابل اعتناست اما هر چقدر هم که دلیل منطقی در پشت آن نهفته باشد، توجه فراوان اپل به جزئیات در طراحی محصولات مختلف خود باعث شده که متعصب‌ترین طرفداران اپل نیز استفاده از این نوع طراحی را به اپل خرده بگیرند.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی