• خانه
  • اخبار
  • دوربین مدولار خارق العاده برای گلکسی اس ۹
دوربین مدولار خارق العاده برای گلکسی اس ۹

دوربین مدولار خارق العاده برای گلکسی اس ۹

دوربین مدولار خارق العاده برای گلکسی اس ۹

شرکت سامسونگ هر روز را با هزاران شایعه جدید درباره محصولات خود روبرو می‌شود ولی به نظر می رسد که گلکسی اس ۹ قرار است تا مهم‌ترین شایعات روز جهان را به خود اختصاص بدهد. این محصول تا به حال با شایعات مختلفی در زمینه سخت‌افزار روبرو بوده است ولی به نظر می رسد که این محصول قرار است تا یک ویژگی خاص داشته باشد که آن را از تمام محصولات دیگر بازار تلفن‌های همراه متفاوت می‌کند.

بر اساس شایعات جدید منتشر شده به نظر می رسد که گلکسی اس ۹ به یک دوربین مدولار مجهز خواهد بود. این دوربین می‌تواند توسط کاربر جدا شده و در زمان نیاز دوباره به دستگاه منتشر شود. در این میان یکی از قابلیت‌های ویژه دیگر این دوربین، فیلم‌برداری تصویر آهسته با نرخ باورنکردنی ۱۰۰۰ فریم بر ثانیه است. با این وجود یکی از نگرانی‌های موجود در زمینه این دوربین را می‌توان دقیقا وجهه متفاوت آن یعنی مدولار بودنش دانست. شرکت‌های بزرگ دیگر برای ساخت محصولات مدولار تلاش کرده‌اند ولی هیچ‌گاه چنین تلاشی با موفقیت همراه نبوده است.

حسگر اثر انگشت گلکسی اس ۸ بسیاری از کاربران را ناراحت کرده بود ولی به نظر می رسد که سامسونگ قصد دارد تا گلکسی اس ۹ را نیز با ساختار مشابه عرضه کند. با این حال احتمالا فاصله این حسگر با عدسی دوربین فاصله مناسبی خواهد داشت تا دیگر شاهد لمس متوالی عدسی دوربین به صورت اشتباه نباشیم.

با این وجود هنوز اطلاعات یاد شده به هیچ عنوان مورد تائید شرکت سامسونگ قرار نگرفته‌اند و گلکسی اس ۹ می‌تواند در نهایت مشخصات متفاوتی داشته باشد. با این وجود در صورت وجود دوربین مدولار بر روی گلکسی اس ۹ می‌توان آن را متفاوت‌ترین محصول عرضه شده در عصر جدید تلفن‌های همراه دانست، قماری که شاید نتیجه‌ای بسیار عالی برای شرکت سامسونگ به همراه داشته باشد و موجب شود تا شرکت‌های دیگر نیز این مسیر را دنبال کنند.

مطلب پیشنهادی