• خانه
  • اخبار
  • دو گوشی هوشمند جدید نوکیا در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۷ وارد بازارهای جهانی خواهند شد

دو گوشی هوشمند جدید نوکیا در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۷ وارد بازارهای جهانی خواهند شد

دو گوشی هوشمند جدید نوکیا در نیمه دوم سال ۲۰۱۷ وارد بازارهای جهانی خواهند شد. شاید کمی عجیب باشد، اما علیرغم این واقعیت که با تولید نشدن یک گوشی هوشمند، برند مربوط به آن نیز فراموش خواهد شد، برند نوکیا همچنان در ذهن و قلب بسیاری از کاربران باقی مانده است. نام نوکیا در بازار گوشی‌های هوشمند، حس نوستالژی خاصی را القا می کند. پس از آنکه بخش موبایل نوکیا توسط مایکروسافت خریداری شد، این شرکت تمام داشته‌های خود را بر روی ویندوز فون شرط‌بندی کرد که شواهد نشان می دهد، چندان در این کار موفق نبوده است.

با این که این شرکت بزرگ به عنوان یک اسم ماندگار در گذشته صنعت ساخت تلفن همراه باقی مانده بود، اما به نظر می‌رسد که قصد دارد تا مجددا به این صنعت ورود کند. پس از عرضه تبلت اندرویدی نوکیا N1 این کمپانی تصمیم گرفت تا برنامه‌های خود را برای بازگشت مجدد به این بازار پرمنفعت تنظیم کند.

شرکت فندلاندی HMD Global که گوشی‌های ساخت خود را با برند نوکیا روانه بازار می کرد، گویا قصد دارد تا مجدد خودی نشان دهد. مدیر عامل بخش گوشی‌های همراه مایکروسافت در آسیا، جیمز رادرفورد (James Rutherfoord) در مصاحبه‌ای با رسانه‌های ویتنامی اعلام کرد که شرکت HMD Global تا دو گوشی هوشمند جدید را در کوارتر چهارم سال ۲۰۱۶ و یا حداکثر در اوایل سه ماهه دوم سال ۲۰۱۷ معرفی کند.

نوکیا به تازگی حضور خود را در کنفرانس جهانی موبایل (MWC 2017) تایید کرد، اما بعید است که این شرکت بخواهد گوشی هوشمندی را در این نمایشگاه رونمایی کند. این تقریبا حتمی است که گوشی جدیدی با برند نوکیا در ماه های آینده رونمایی شود، فقط تنها چیزی که باقی می‌ماند زمان دقیق عرضه‌ی آنهاست. باید منتظر ماند؛ دیدن گوشی هوشمند جدید نوکیا می‌تواند در نوع خود جالب توجه باشد!

روشی غیر معمول برای خشک کردن گوشی هایی که آب در آنها نفوذ پیدا کرده است

 

مطلب پیشنهادی