رایتل امکان انتخاب شماره دلخواه با سرشماره ۰۹۲۰ را میسر کرد

رایتل امکان انتخاب شماره دلخواه با سرشماره ۰۹۲۰ را میسر کرد

علاقه مندان می­توانند با استفاده از طرح انتخاب شماره رایتل نسبت به خرید شماره دلخواه خود اقدام کنند.

rightel-number

 

به گزارش سایت تخصصی موبایلستان به نقل از روابط عمومی رایتل، علاقه مندان می­توانند با استفاده از طرح انتخاب شماره، نسبت به خرید شماره دلخواه سیم­کارت دایمی رایتل با سرشماره ۰۹۲۰  اقدام کنند.

در روش خرید با شماره انتخابی، فرد شماره­ی مورد نظر خود را وارد کرده و در صورت موجود بودن شماره مورد نظر، وارد فرآیند ثبت­نام و خرید می­شود و همچنین در صورت عدم موجود بودن آن، تعدادی شماره، مشابه شماره انتخابی به وی پیشنهاد داده خواهد شد.

قیمت سیم­کارت دایمی با شماره انتخابی، ۱۲۰ هزارتومان است که درواقع هیچ افزایشی نسبت به قیمت مصوب آن ندارد و  برای این سیم­کارت  انتخابی یک بسته مصرفی یک ماهه به صورت هدیه ارایه خواهد شد.

همچنین در شیوه خرید سیم­کارت دایمی با شماره تصادفی که در واقع همان روشی است که تا کنون افراد می­توانستند به ثبت نام و خرید این نوع از سیم­کارت بپردازند، در بازه زمانی ارایه این طرح، ثبت­نام و خرید، مشمولِ ۵۰ درصد تخفیف خواهدشد و به مشترک یک بسته مصرفی یک ماهه نیز به همراه سیم­کارت خریداری شده به عنوان هدیه ارایه خواهد شد.

گفتنی است سرویس­های موجود در بسته مصرفی به همراه سیم­کارت، شامل ۱۰ هزار دقیقه مکالمه رایتلی، ۱۰ هزار پیامک رایتلی و ۱ گیگابایت اینترنت عادی قابل استفاده در بازه زمانی ۳۰ روز است.

براساس این گزارش انتخاب شماره دلخواه تنها از طریق وب­سایت رسمی رایتل و با قیمت مصوب ۱۲۰ هزار تومان صورت می­گیرد. دریافت ۵۰ درصد تخفیف خرید سیم­کارت دایمی بدون انتخاب شماره، علاوه بر وب­سایت رایتل از طریق فروشگاه­های اصلی رایتل نیز امکان پذیر است.

با جلوگیری از این اشتباهات، رمز عبور ایمن‌ تری برای حساب هایتان انتخاب کنید

جهت سفارش شماره دلخواه خود اینجا را کلیک کنید

پایان خبر/

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟