ریپورتاژ آگهی

پرداخت‌یار دیجی‌پی چگونه به رشد کسب‌وکارها کمک می‌کند؟

شرکت دیجی‌پی از زیرمجموعه‌های گروه بزرگ دیجی‌کالا و فعال در حوزه فناوری مالی است که با عرضه درگاه پرداخت هوشمند خود در فضای آنلاین به شهرت رسید. اکنون این شرکت با اخذ مجوز رسمی پرداخت‌یاری از بانک مرکزی و با هماهنگی شرکت شاپرک، درگاه پرداخت واسط هم در اختیار کسب‌وکارهای آنلاین قرار می‌دهد.

برای راه‌اندازی درگاه پرداخت واسط دیجی‌پی بدون اخذ نماد اعتماد الکترونیکی، کافی است به وب‌سایت این شرکت مراجعه کرده و فرم مربوط به استفاده از خدمت پرداخت‌یاری را پر کنید. کارشناس‌های دیجی‌پی پس از بررسی و تأیید اولیه، درخواست صدور ترمینال اینترنتی شما را ثبت کرده و پس از تأیید نهایی شاپرک، درگاه پرداخت واسط را برایتان فعال می‌کنند. استفاده از درگاه پرداخت دیجی‌پی بسیار آسان است. کارشناس‌های مجرب این شرکت هم برای پیاده‌سازی درگاه به‌صورت ۲۴ساعته در کنار شما هستند.

خدمت پرداخت‌یاری چیست؟

با افزایش فروشگاه‌های اینترنتی و کسب‌وکارهای مبتنی بر تجارت الکترونیکی طی سال‌های اخیر و لزوم ایجاد راهکارهای جدید برای انجام تراکنش‌های آنلاین، بانک مرکزی خدمت پرداخت‌یاری را معرفی کرد. هدف پرداخت‌یاری تسهیل مدیریت تراکنش‌ها برای کسب‌وکارهایی است که هنوز نماد اعتماد الکترونیکی دریافت نکرده‌اند.

شرکت‌های پرداخت‌یار با دریافت مجوز قانونی از بانک مرکزی و هماهنگ با شبکه الکترونیکی پرداخت کارتی (شاپرک) و شرکت‌های عرضه‌کننده خدمات پرداخت (PSP)، به شبکه الکترونیکی پرداخت متصل شده و درگاه پرداخت واسط خود را در اختیار فروشگاه‌های اینترنتی قرار می‌دهند.

البته شرکت‌های پرداخت‌یار زیادی در ایران فعال هستند، اما اگر درگاه پرداخت عملکرد مناسبی نداشته باشد و تراکنش‌ها موفقیت‌آمیز نباشند، مشتری از تلاش مجدد و ادامه خرید منصرف می‌شود. چنین رویکردی در بلندمدت ضررهای هنگفتی به کسب‌وکارها وارد می‌کند.

اینجاست که پرداخت‌یار دیجی‌پی کمی متفاوت عمل می‌کند. این شرکت تمهیدی اندیشیده تا درگاه پرداخت واسط متفاوتی را در اختیار شما قرار بدهد؛ درگاهی که تراکنش‌ها را با بالاترین کیفیت و در سریع‌تر زمان ممکن با موفقیت به انجام می‌رساند.

 

خدمت پرداخت‌یاری دیجی‌پی چه تفاوتی با سایر شرکت‌ها دارد؟

شرکت‌های فعال در حوزه پرداخت‌یاری از درگاه پرداخت معمولی استفاده می‌کنند، اما دیجی‌پی درگاه پرداخت هوشمند (Smart IPG) خود را در اختیار شما قرار می‌دهد. درگاه پرداخت هوشمند دیجی‌پی، بهترین درگاه پرداخت از میان درگاه‌های معتبر موجود را برای کاربر انتخاب کرده و احتمال موفقیت تراکنش را افزایش می‌دهد.

این انتخاب بر اساس معیارهای نرم‌افزاری مختلفی از جمله موفقیت تراکنش، پایداری خدمات و سرعت پاسخگویی انجام می‌شود. در نتیجه دیگر نیازی به انتخاب درگاه از سوی کاربر نیست. مشتری فروشگاه اینترنتی می‌تواند پرداخت خود را به‌راحتی و سریع‌تر از همیشه انجام بدهد.

البته مزایای درگاه پرداخت واسط دیجی‌پی به همین‌جا ختم نمی‌شود. از دیگر ویژگی‌های این درگاه مطمئن، می‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • نماد اعتماد الکترونیکی لازم ندارد: راه‌اندازی درگاه پرداخت واسط دیجی‌پی، به نماد اعتماد الکترونیکی نیازی ندارید. این شرکت همواره تلاش می‌کند با آسان‌تر کردن مسیر راه‌اندازی خدمات پرداخت، شما را به هدفتان در کسب‌وکار آنلاین نزدیک کند.
  • هزینه راه‌اندازی ندارد: برای راه‌اندازی درگاه پرداخت واسط دیجی‌پی هزینه‌ای دریافت نمی‌شود. کافی است با استفاده از پشتیبانی شرکت دیجی‌پی، مستندات مربوطه را دریافت کرده و درگاه پرداخت خود را به‌راحتی فعال کنید.
  • امنیت و سرعت بالا در انجام تراکنش دارد: شرکت دیجی‌پی با تکیه بر توانمندی خود و تجربه موفق در مدیریت حجم بالای تراکنش‌های روزانه در وب‌سایت دیجی‌کالا، تراکنش‌هایی با امنیت و سرعت بالا برای شما به ارمغان می‌آورد.
  • از روش‌های مختلف پرداخت پشتیبانی می‌کند: درگاه پرداخت واسط دیجی‌پی از پرداخت با کارت‌های عضو شتاب، کارت‌های اعتباری و کیف پول الکترونیکی پشتیبانی می‌کند.
  • تسویه‌حساب به‌صورت خودکار و روزانه است: با امکانی که دیجی‌پی در اختیارتان قرار می‌دهد، می‌توانید مجموع تراکنش‌های انجام‌شده روی درگاه پرداخت فروشگاه اینترنتی خود را به‌صورت خودکار و روزانه دریافت کنید.
  • پشتیبانی شبانه‌روزی و حرفه‌ای دارد: کارشناس‌های مجرب دیجی‌پی در فرایند دریافت درگاه پرداخت واسط و فعال کردن آن، همراه شما هستند و در صورت بروز هر مسئله‌ای، در حل آن به شما کمک می‌کنند.

صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی موفق، به اهمیت درگاه پرداخت روان و کاربرپسند در فرایند خرید اینترنتی آگاه هستند. چنین درگاهی به بالا رفتن نرخ تراکنش‌ها و در نتیجه رشد کسب‌وکارهای آنلاین کمک می‌کند. شما هم اگر به رشد کسب‌وکارتان اهمیت می‌دهید، کافی است به وب‌سایت دیجی‌پی مراجعه کرده و از راهکارهای نوآورانه این شرکت برای بالا بردن نرخ تراکنش‌های خود استفاده کنید.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟