• خانه
  • اخبار
  • رونمایی از آیپاد تاچ جدید در مراسم امشب محصولات اپل
آیپاد تاچ

رونمایی از آیپاد تاچ جدید در مراسم امشب محصولات اپل

این روز ها شایعات بسیار زیادی در مورد محصولات رونمایی شده اپل در مراسم ویژه آن ها به گوش می رسید. از رونمایی از محصولات موبایلی آن ها گرفته تا دستگاه های پوشیدنی و تلویزیون و سیستم عامل جدید و تراشه استثنایی A11X این شرکت. از طرفی به گوش می رسد که آیپاد تاچ جدید نیز امشب یکی دیگر از محصولات رونمایی شده خواهد بود.

دیسکاور که یک کمپانی فعال در حوزه‌ی کارت‌های اعتباری است، در وب‌سایت خود اقدام به انتشار اطلاعاتی کرده که پیش از مراسم اپل، اطلاعاتی در رابطه با لیست محصولات جدید این کمپانی در اختیارمان قرار داده است. دیسکاور در لیست خود نام محصولاتی نظیر آیفون ایکس، آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس، اپل واچ سری ۳، اپل تی‌وی ۴K‌ را در کنار آیپاد تاچ نسل هفتم قرار داده است.

با وجود این که می دانیم در مورد اپل شایعات بسیار ضد و نقیض تولید می شود زیاد در این مورد نباید با قاطعیت صحبت کرد.در صفحه ذکر شده می‌توان برنامه‌ی پرداخت One to One Membership را مشاهده کرد که البته دو سال پیش توسط اپل کنار گذاشته شد.

هرچند در iOS 11‌ نیز شاهد اشاره به نام سه نسخه از آیفون بوده‌ایم؛ اما خبری از عبارت ادیشن پس از نام آیفون ایکس نبوده است. در لیست دیسکاور می‌توان نام دو محصول دیگر را مشاهده کرد که اپل واچ سری ۳ و اپل تی‌وی ۴K اهستند. انتظار می‌رود اپل در جریان کنفرانس خود این دو محصول را نیز رونمایی کند. البته احتمال رونمایی از آیپاد تاچ نسل هفتم نیز توسط اپل وجود دارد؛ چراکه در کدهای iOS 11 شواهدی دال بر توسعه نسل جدید این محصول وجود داشت.

اطلاعاتی در خصوص آیپد پرو 11 اینچی و سایز نمایشگر نسخه‌های جدید اپل واچ منتشر شد

 

مطلب پیشنهادی