رکوردی جدید برای وان پلاس ۵T

وان پلاس ۵T

وان پلاس ۵T

شرکت وان پلاس همیشه کاربران و هواداران پر و پا قرصی را در کنار خود می‌دیده است ولی به نظر می‌رسد که وان پلاس ۵T از همه همراه‌های تاریخ این شرکت محبوب‌تر است زیرا رکورد سرعت فروش در میان محصولات وان پلاس را به خود اختصاص داده است.

این تلفن همراه هوشمند که تنها چند روز است فروش آن به‌صورت رسمی آغاز شده است، توانسته است تا پرفروش‌ترین محصول تاریخ این شرکت در روزهای نخست عرضه شود. این امر موجب شده است که شرکت وان پلاس، سود سرشاری را از طریق این مدل به دست بیاورد. در این میان شرکت وان پلاس اعلام نکرده است که آمار فروش وان پلاس ۵T چقدر بوده است بلکه تنها در بیانیه‌ای رسمی به کاربران جهان اعلام کرده است که وان پلاس ۵T موفق به شکستن رکورد فروش روز نخست در تاریخ این شرکت شده است.

شایان‌ذکر است که این تلفن همراه به خاطر قیمت و سخت‌افزار بسیار نیرومندی که در اختیار دارد توانسته است تا بسیاری از کاربران برندهای بزرگ را به خود جذب کند و وان پلاس ۵T نیز با امکاناتی مانند پردازنده اسنپ دراگون ۸۳۵، رم ۸ گیگابایتی و دوربین دوقلوی بسیار نیرومند خود توانسته است تا به بهترین محصول تاریخ این شرکت بدل شود. شایان‌ذکر است که بزرگ‌ترین مزیت ویژه وان پلاس ۵T نسبت به رقبا این است که مدل پایه آن با قیمت ۴۹۹ دلار عرضه می‌شود ولی از نظر سخت‌افزاری توان رقابت با همراه‌های ۷۰۰ دلاری و گران‌تر را دارد.

بزرگ‌ترین تفاوت وان پلاس ۵T با نسل‌های قبلی آن را باید نمایشگر بدون لبه ۶ اینچی این مدل دانست که زیبایی و ظاهر جدیدی را به این محصول بخشیده است. این محصول در دو مدل مختلف عرضه می‌شود که یکی از آن‌ها رم ۶ گیگابایتی و حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی دارد و دیگری رمی ۸ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی را در خود جای داده است.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟