اخبار

زبان طراحی جدید موبایل های شرکت ال جی

زبان طراحی بر اساس عناصر طبیعت، تأکید بر زیبایی بصری و به‌کارگیری حس لامسه

طراحی‌شده برای اینکه لمس شود، طرح جدید اسمارت‌فون با هدف ارائه سبکی پیشرفته و بی‌نقص برای تمامی حواس

زبان طراحی جدید مینیمالیست ال‌جی الکترونیکس برای اسمارت‌فون آینده‌، با سبک طراحی بصری کاملاً متفاوت با موبایل‌های مرسوم کنونی و امکاناتی همچون طراحی دوربین به سبک «قطره باران» و انحناهای متقارن پشت و رو به همراه دیگر تغییرات طراحی تکاملی که راه این محصول را از موبایل‌های پیشین ال‌جی جدا می‌کند، می‌تواند نقطه اتصال تازه‌ای با جهان طبیعت باشد.

زبان طراحی جدید موبایل های شرکت ال جی

برخلاف روند کنونی طراحی مربعی دوربین که در بسیاری از اسمارت‌فون‌های رده‌بالا دیده می‌شود، در بخش پشتی موبایل جدید ال‌جی در سمت چپ سه دوربین و یک فلش LED را خواهید دید که به ترتیب اندازه از بالا به پایین مرتب شده‌ و طرح قطرات باران را به ذهن متبادر می‌سازند. دوربین اصلی اندکی بالاتر از سطح قرار گرفته، درحالی‌که دو دوربین دیگر در زیرپوشش شیشه‌ای یکپارچه بدنه قرار دارند. این چیدمان طراحی خوشایند بساوایی باعث شده تا فضای کمتری در بخش پشتی موبایل توسط لنزها اشغال شده و ظاهری ساده و روان‌تر به محصول جدید خواهد بخشید.

زبان طراحی جدید موبایل های شرکت ال جی

3D Arc Design دیگر عنصر زبان طراحی جدید است که در موبایلی که به‌زودی معرفی خواهد شد به کار گرفته شده است. در این شیوه طراحی لبه‌های صفحه‌نمایش و بخش پشتی موبایل به‌صورت متقارن خمیده خواهند بود که حس طبیعی‌تری نسبت به موبایل‌های قبلی ال‌جی خواهد داشت. این طراحی هنرمندانه به معنی لمس لبه‌هایی با تیزی کمتر است که نه‌تنها در نگاه خوشایندتر است، بلکه لمس آن هم لذت‌بخش‌تر خواهد بود.

 

Cha Yong-duk رئیس کارگاه طراحی ارتباطات موبایل ال‌جی می‌گوید: «اسمارت‌فون بعدی ادامه‌ای قدرتمند برای تاریخچه غنی طرح‌های کلاسیک ال‌جی است که همیشه در اولین برخورد متمایز از دیگران بوده‌اند. این موبایل اولین ارائه از طراحی رقابتی است که ازاین‌پس در اسمارت‌فون‌های آینده ال‌جی خواهید دید.»


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟