اخبار

زمان رونمایی میزو پرو ۷ هفته اول مرداد ماه خواهد بود

همانطور که پیش تر نیز در موبایلستان نیز گفتیم، میزو به دنبال یک گوشی تمام عیار با دو صفحه نمایش کاملا مجزا و صفحه نمایش دوم رنگی است. صفحه‌نمایش دوم این گوشی، مانند آنچه که در ال‌جی وی ۲۰ یا اچ‌تی‎سی یو اولترا دیده‌ایم، نخواهد بود و بیشتر، گوشی یوتافون را تداعی می‌کند. با اینکه انتظار می‌رفت نمایشگر ثانویه میزو پرو ۷ از نوع E-Ink باشد؛ مدتی پیش مشخص شد که نمایشگر ثانویه به‎کار گرفته شده در گوشی جدید میزو، تمام رنگی خواهد بود و یک شبیه‌ساز کامل از قابلیت‎هایی است که با نمایشگر اصلی به آن‌ها دسترسی خواهید داشت.

میزو پرو ۷ بسیار قدرتمند خواهد بود. از بین تمامی جزییات آت می‌توان به دوربین دوتایی و تراشه قدرت‎مند Helio X30 مدیاتک اشاره داشت، شرکت سازنده در نهایت به‌طور رسمی زمان معرفی گوشی پرچم‎دار Meizu Pro 7 را اعلام کرده است.

براساس اعلام رسمی، گوشی میزو پرو ۷ با دو نمایشگر، ۲۶ جولای (۴ مرداد) معرفی خواهد شد و به همراه اعلام زمان رونمایی رسمی از این مدل، شرکت میزو تصاویری را از بسته‎بندی گوشی منتشر کرده است که طراحی میزو پرو ۷ را تداعی می‌کند.

خب به نظر می رسد که این ایده در میزو پرو ۷ بسیار جالب باشد چرا که صفحه نمایش دومی که بتوان با آن کار های خاص تری انجام داد خود یک نوع مزیت بزرگ محسوب می شود البته  تنها در حالتی ایده موفقی خواهد بود که کاربردی باشد و قابلیت‌هایی را مجزا از نمایشگر اصلی به کاربر ارائه دهد. با این وجود برای قضاوت عملکرد احتمالی میزو پرو ۷ بسیار زود است و باید برای عرضه رسمی آن، منتظر بمانیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا