ساعت موتو۳۶۰ متاسفانه اندروید ویر ۲ را دریافت نخواهد کرد

15 ژوئن 2016

اندروید ویر دارد دو ساله می شود اما اگر شما یکی از اولین نمونه های این پلتفرم را داشته باشید امسال می تواند سالگرد خوبی نباشد.

مشابه هشدار هایی که ال جی درباره ی ساعت هوشمند جی واچ خود اعلام کرده بود، موتورولا نیز به تازگی اعلام کرده است که ساعت هوشمند موتو ۳۶۰ این شرکت اندروید ویر ۲ را زمانی که پائیز امسال عرضه خواهد شد، دریافت نخواهد کرد. بله شما اگر کیبورد روی صفحه و یا ویجت های ظاهر ساعت ساخته ی اشخاص ثالث را می خواهید، مجبور هستید تا یک ساعت جدید تهیه کنید. هنوز معلوم نیست که چه بلایی بر سر دیگر ساعت های هوشمند شرکت های دیگر که سیستم عامل اندروید ویر دارند، خواهد آمد، مانند ساعت گیر لایو سامسونگ یا زن واچ ایسوس. اما به احتمال قوی این دو نیز به سرنوشت ساعت های قبلی دچار خواهند شد.

قطع پشتیبانی هایی شبیه این زیاد شوکه کننده نیستند. گوگل آپدیت های اساسی منظم سیستم عامل برای گوشی های نکسوس خود را بعد دو سال خاتمه می دهد  کنترل سخت تر این شرکت بر روی آپدیت های اندروید ویر این احتمال را به وجود می آورد که برنامه ی مشابهی برای این سیستم عامل اجرا خواهد شد. اینجای قضیه ناراحت کننده و تاسف آور است که شما پی می برید که دستگاه های جدید نیز سخت افزاری مشابه قدیمی ها دارند. و هر چند این حس ها به ما گوش زد می کنند که ساعت های هوشمند مانند همتایان مکانیکی خود عمر نخواهند کرد و اگر شما می خواهید همیشه به روز باشید باید هر دوسال یک بار دستبند خود را عوض نمایید چون فعلا تنها راه چاره همین است.

آموزش آپدیت اندروید به روش های مختلف !!!

منبع: Engadget

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی