اخبار

ساعت هوشمند Moto watch موتورولا با پردازنده Snapdragon Wear 4100

شرکت کوالکام در ژوئن سال گذشته بود که پردازنده ساعت هوشمند Snapdragon Wear 4100 را معرفی کرد. چیپی که پیشرفت واقعی به ساعت‌های Wear OS از سال 2014 به بعد بخشید. این چیپ از هسته‌های Cortex-A53 استفاده می‌کند، یک پیشرفت بزرگ نسبت به هسته‌های Cortex-A7 که در Snapdragon 400 ،Snapdragon Wear 2100 و Snapdragon Wear 3100 استفاده شد، مشاهده می‌شود.

البته فکر می‌کردیم که چنین پیشرفتی وجود دارد، فقط یک ساعت هوشمند واقعی از آن استفاده می‌کند و اولین مدل چیزی نبود جز Mobvoi TicWatch Pro 3. به تازگی یکی از کاربران ردیت بیان داشت که بزودی باید شاهد معرفی ساعت هوشمند جدید Moto watch موتورولا با چیپ Snapdragon Wear 4100 باشیم.

ساعت هوشمند Moto watch موتورولا با پردازنده Snapdragon Wear 4100

آخرین Moto 360 در اکتبر 2019 با چیپست Snapdragon Wear 3100 از راه رسید و در واقع توسط موتورولا ساخته نشده بود. این مدل بوسیله یک شرکت به نام eBuyNow ساخته شد، که مجوز این نام تجاری را دریافت کرد. هیچ دلیلی وجود ندارد که باور کنیم اینجا هر چیزی متفاوت است. خود موتورولا سال‌هاست که از صنعت ساعت‌های هوشمند خارج شده است.

طبق گزارش Reddit، در اینجا سه ​​تغییر اساسی وجود دارد، که مشخصاً یکی از آنها چیپست جدید است. همچنین شامل قابلیت مقاومت در برابر آب شده و دارای شارژ بی سیم هم است. شارژ بی سیم چیزی نیست که دو نسل اول Moto 360 داشتند، اما نسل سوم ساخته شده توسط eBuyNow این کار را نکرد.

در مورد اینکه این تصویر از کجا آمده است، TheMacJezza، که آن را منتشر کرد و بسیاری این تصویر را باور نداشتند. از طرف دیگر، در مورد زمان عرضه این ساعت نیز حدس‌هایی وجود دارد و ممکن است همین فردا توسط موتورولا رونمایی شود.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟