سامسونگ در حال ایجاد یک شبکه بلاکچین و توکن رمزارز است

41
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

زمان زیادی از ارائه کیف پول مجازی در گلکسی اس 10 توسط ساکسونگ نمی‌گذرد اما مثل اینکه این کمپانی در حال توسعه یک شبکه بلاکچین و توکن رمزارز است. چراکه یکی از منابع ناشناس که در این پروژه حضور دارد مدعی است که بخش بلاکچین کمپانی سامسونگ بر روی ارائه رمزارزی به نام سامسونگ کوین متمرکز است.

این احتمال وجود دارد که بخش بلاکچین کمپانی سامسونگ رمزارز خود را براساس پلتفرم اتریوم که موجب توسعه توکن رمزارزهای اختصاصی می‌شود، توسعه دهد. از این‌رو سیستم بلاکچینی که در حال حاضر در گلکسی اس 10 مورد استفاده قرار گرفته، آغازی برای عرضه پول مجازی کمپانی سامسونگ خواهد بود.

منبع ناشناسی که این اطلاعات را فاش کرده است، به این مسئله اشاره کرده که بستر استفاده از سامسونگ کوین، ترکیبی از بلاکچین خصوصی و عمومی است. به این معنا که درصورت عرضه پول مجازی کمپانی سامسونگ، این پول برای عموم مردم در دسترس خواهد بود البته هرچند که این احتمال وجود دارد که ابتدا بر روی بلاکچین خصوصی عرضه شود تا تنها تعداد از کاربران امکان استفاده از آن را داشته باشند اما به هرحال در دسترس عموم مردم قرار خواهد گرفت.

جالب است بدانید که براساس گفته‌‎های منبع ناشناس، کمپانی سامسونگ یک سال است که در حال کار بر روی این پروژه است. البته عجیب است که کمپانی سامسونگ در پاسخ به این پرسش که آیا بر روی چنین پروژه‌ای کار می‌کند یا خیر؟ از پاسخ دادن اجتناب کرده و اعلام کرده است که بر روی این پروژه کار نمی‌کند.

تصاویر مطبوعاتی گلکسی نوت ۷ لو رفت ؛ رنگارنگی از نوت۷

این مسئله که کمپانی سامسونگ به ارائه یک رمزارز اختصاصی بپردازد بدیهی است چراکه این کمپانی رویکرد مثبتی در زمینه پشتیبانی از رمزارزها دارد. از این‌رو بهتر به‌جای عرضه عمومی پول دیچیتالی سامسونگ بیشتر منتظر باشیم تا این پول دیجیتالی به‌صورت یک رمزارز اختصاصی در آینده عرضه شود.


بیشتر بخوانید

 

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی