سامسونگ دستگاه های میان رده خود را با دوربین دوقلو عرضه می کند

دوربین دوقلو

دوربین دوقلو

دو هفته پیش کمپانی سامسونگ از اولین تلفن همراه مجهز به دوربین دوقلوی خود یعنی گلکسی نوت ۸ رونمایی کرد. بااین‌وجود به نظر می‌رسد که این کمپانی در این ماه فعالیت خود را بسیار بالابرده و به‌تازگی به رونمایی از دو دستگاه هوشمند گلکسی J7+ و گلکسی C8 نیز پرداخته است.

یکی از ویژگی‌های اصلی این دو دستگاه داشتن دوربین پشتی دوقلوی آن‌ها است که این قابلیت به همراه مقرون‌به‌صرفه بودن قیمت درخواست شده برای این دستگاه‌ها، توجه کاربران بسیار زیادی را بار دیگر به سامسونگ جلب کرده است. بااین‌حال به نظر می‌رسد که سامسونگ برای کم کردن قیمت دو دستگاه هوشمند گلکسی J7+ و گلکسی C8 برخی قابلیت‌های اصلی گلکسی نوت ۸ نظیر قلم  اس پن (S Pen) و دستیار هوشمند جدید بیکسبی را از این دو تلفن همراه هوشمند حذف کرده است.

بر اساس نظرات تحلیل گران سامسونگ، ارائه ویژگی دوربین دوقلو بر روی این دو دستگاه میان رده نشان‌دهنده این است که سامسونگ ویژگی یادشده را به‌عنوان قابلیت اصلی خود انتخاب خواهد کرد و آن‌ها را تنها مختص دستگاه‌های رده‌بالای خود قرار نخواهد داد.

این امر البته بسیار پسندیده است زیرا اگر به روند  و گرایش‌های اصلی تلفن‌های همراه هوشمند امروزی توجه کنیم، می‌توانیم قابلیت تجهیز به دوربین دوقلو و کناره‌های بسیار نازک را در صدر جدول این گرایش‌های جدید دستگاه‌ها مشاهده کنیم. این در حالی است که بیشتر سازندگان دستگاه‌های هوشمند ترجیح می‌دهند که این دو قابلیت را تنها بر روی پرچم‌داران خود پیاده کرده و قیمت آن‌ها را افزایش دهند که البته این بار سامسونگ تصمیم گرفته است تا تجربه استفاده از دوربین‌های دوقلو را برای کسانی که از دستگاه‌های میان رده استفاده می‌کنند نیز به ارمغان بیاورد.

پیش فروش گلکسی نوت ۸ با کهکشانی از هدایای ویژه آغاز شد

بااین‌وجود امیدواریم که کمپانی سامسونگ به‌هیچ‌عنوان از ارائه این قابلیت بر روی دستگاه‌های پرچم‌دار آینده خود غافل نشده و گلکسی اس ۹ را با دوربین دوقلو عرضه کند. البته جالب است بدانید که هم‌اکنون صحبت‌ها و گمانه‌زنی‌هایی در رابطه با ارائه قابلیت دوربین دوقلو بر روی گلکسی اس ۹ مطرح‌شده است اما سامسونگ هنوز به این گمانه‌زنی‌ها و شایعات هیچ پاسخی نداده است.

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی