سامسونگ سومین کمپانی با ارزش‌ جهان نام گرفت

25 اسفند 1394

سامسونگ هنوز اولین کمپانی تولید کننده‌ی گوشی در جهان است. کمپانی کره‌ای برای مدت زیادی‌ست که در نوک قله قرار گرفته و با اینکه کمی در درآمد خود افت داشته، باز توانست به مسیر درست باز گشته و مانند قبل بدرخشد. حال، خبری به دستمان رسیده که گویا سامسونگ اکنون در جایگاه سومین کمپانی با ارزش‌ جهان قرار گرفته است.

همانطور که گفته شد سامسونگ با توجه به گزارشات Brand Finance توانسته در رتبه‌ی سومین کمپانی باارزش جهان بایستد. اما اگر کنجکاوید بدانید که جایگاه‌های دیگر به کدام کمپانی‌ها متعلق است باید بگویم که ترتیب با ارزش‌ترین کمپانی‌ها به صورت زیر است:

 1. اپل
 2. آلفابت (کمپانی مادر گوگل)
 3. سامسونگ
 4. آمازون
 5. مایکروسافت
 6. وریزون
 7. AT&T
 8. وارمارت
 9. اپراتور China Mobile
 10. Wells Fargo

طبق گزارشاتی که در اختیارمان قرار دارد، سامسونگ توانسته یک و نیم میلیارد دلار به ارزش برند خود در سال ۲۰۱۵ اضافه کند که باعث شده ارزش کل کمپانی به ۸۳.۲ میلیارد دلار برسد. علت اصلی این پیشرفت نیز بخش موبایل این کمپانی است. سامسونگ جایگاه نخست را در بازار هند دارد، و میزان فروش محصولات این کمپانی روز به روز در حال افزایش است.

سامسونگ ( Samsung ) به تازگی دو گوشی پرچم‌دار جدید خود به نام گلکسی اس ۷ ( Galaxy S7 ) و  گلکسی اس ۷ اج ( Galaxy S7 Edge ) را معرفی کرده و به احتمال زیاد باید شاهد موفقیت چشمگیر این دو گوشی در سال ۲۰۱۶ باشیم. همچنین باید صبر کرد و دید که آیا کمپانی کره‌ای می‌تواند پیشرفت بیشتری داشته و حایگاه دوم را نیز تا آخر سال به خود اختصاص دهد یا خیر.

مزایای اندروید اوریو برای سری گلکسی سامسونگ

منبع: androidheadlines

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

  مطلب پیشنهادی
  ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟