سامسونگ و مانیتور‌های منحنی مخصوص بازی

474
۱۹ دی ۱۳۹۴

سامسونگ امسال در نمایشگاه CES 2016 درخشش فوق‌ العاده‌ای را داشته است و کلید استارت پروژه‌های عظیمی را زده است. این شرکت بخش گیمینگ یا بازی را فراموش نکرده است و امروز مانیتور‌های منحنی طراحی شده محصوص بازی‌های رایانه‌ای (گیمینگ) در CES معرفی کرد.

تصویر بالا ماینیتور جدید منحنی شرکت سامسونگ را به نمایش گذاشته است و همچنین برخی دیگر از صفحه نمایش‌ها را با فن‌اوری مختلف در نمایش عموم قرار داده شده است.

قسمتی از نمایشگاه CES 2016 که بازدید کننده فراوانی را دارد و به اوج محبوبیت خود رسیده است، بخش گیمینگ است و شرکت سامسونگ  سه مانیتور خمیده رابرای بازی‌های EA مانند Battlefield 4 طراحی کرده است. نه تنها اینکه سه مانیتور فوق به هم متصل هستند و برای گیمر دیده گسترده‌ای را ایجاد می‌کند، مدل ۲۷ اینچی ۱۸۰۰R که همانند مدل دیگر منحنی است و سطح دید را افزایش داده است نیز موجود است.

گیمرهای بسیاری به صفحه نمایش‌های خمیده روی آورده اند اما به طور جدی تکنولوژی صفحه نمایش‌های خمیده برای آن‌ها لازم است، مانیتورهای خمیده شرکت سامسونگ شامل CF591، CF391، CF390 و CF 398 نیز می‌شوند که در واقع یک منحنی را با شعاع ۱٫۸ متر ایجاد می‌کند و حس گیمر بودن را نیز تقویت خواهد کرد.

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی