اخبار

سامسونگ پی پشتیبانی از اندروید اوریو بتا را دریافت کرد

سامسونگ پی

اگر به یاد داشته باشید کمپانی سامسونگ در سال ۲۰۱۵ میلادی برنامه‌های بتایی را برای به‌زور رسانی‌های نرم‌افزاری اصلی خود با اندروید مارشملو عرضه کرد. همین امر نیز موجب شد تا سامسونگ بتواند نرم‌افزار سامسونگ پی را در مقیاس کوچک بررسی و آزمایش کند و قبل از عرضه پایانی آن نظر کاربران را دریافت کند. همین امر نیز توسط برنامه بتای اندروید نوقا برای دستگاه‌های گلکسی S7 و گلکسی S7 اج پیاده شد.

بر همین اساس نیز متخصصان از زمان اطلاعیه گوگل درباره اندروید اوریو در تاریخ ۲۱ اوت انتظار انتشار برنامه بتای اندروید اوریو را برای عرضه بر روی جدیدترین نسخه‌های سری S این کمپانی (گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس) می‌کشیدند. هم‌اکنون اخبار حاکی از آن هستند که سامسونگ در طی چند هفته گذشته بر روی اندروید اوریو بتا کار می‌کرده و امروز نیز اخباری درباره انتشار آن منتشرشده است.

گزارش‌های منتشرشده حاکی از آن هستند که نرم‌افزار سامسونگ پی برای پشتیبانی از اندروید اوریو بر روی یکی از مدل‌های گلکسی اس ۸ سوئدی به‌روزرسانی شده است. احتمالاً این به‌روزرسانی بر روی دیگر دستگاه‌های گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس نیز در همان منطقه عرضه شود و این به آن معناست که سامسونگ هم‌اکنون نرم‌افزارهای خود را برای سازگاری با اندروید اوریو بتا آماده‌سازی می‌کند.

این نرم‌افزار بتا احتمالاً به‌صورت هم‌زمان برای گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس عرضه می‌شود و بر اساس تاریخ انتشار برنامه‌های بتای دیگر، انتظار می‌رود که این برنامه نیز در طی چهارتا پنج هفته آینده عرضه شود. لازم به ذکر است که  سال گذشته سامسونگ نوقای نسخه بتا برای دارندگان گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ پلاس بر روی نسخه‌های قفل‌شده اوپراتورهای Verizon، T-Mobile و Sprint عرضه شد اما دارندگان گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ پلاس آنلاک نتوانستند این به‌روزرسانی را دریافت کنند. بااین‌حال هنوز مشخص نیست که این به‌روزرسانی برای چه دسته از کاربری عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا