سامسونگ گلکسی اس ۹ در مسیر آیفون و پیکسل

سامسونگ گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس فاقد جک ۳٫۵ میلی‌متری هدفون خواهند بود.

سامسونگ گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس فاقد جک ۳٫۵ میلی‌متری هدفون خواهند بود.

به نظر می‌رسد که تمامی سخنان زیبای مسئولان سامسونگ درباره احترام به مخاطبان و حفظ جک هدفون، مقطعی بوده است و قرار است تا سامسونگ گلکسی اس ۹ از این قابلیت محروم باشد.

به‌تازگی تصاویر جدیدی از سامسونگ گلکسی اس ۹ منتشر شده است تا آتش شایعات پیرامون پرچم‌دار بعدی سامسونگ را داغ‌تر از پیش کند. این شایعات شامل یک موضوع ویژه هستند که بیش از هر مورد دیگری توجه عمومی را به خود جلب کرده است: گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس فاقد جک ۳٫۵ میلی‌متری هدفون خواهند بود.

این شایعات که توسط منابع چینی که معمولا معتبر هستند منتشر شده است، شامل اطلاعاتی درباره هر دو مدل گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس هستند و به مواردی از سخت‌افزاری این محصولات اشاره کرده‌اند. در این میان یکی از مواردی که هنوز به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان بر روی آن حساب کرد، وضعیت حسگر اثرانگشت است. برخی از شایعات خبر از حذف این حسگر می‌دهند، شایعات دیگر می‌گویند که تنها جای حسگر عوض خواهد شد و گروه سوم نیز می‌گویند که این حسگر به زیر نمایشگر انتقال پیداکرده و در حقیقت با نمایشگر یکی می‌شود.

همچنین گفته می‌شود که این تلفن همراه برای نخستین بار دو سری دوربین دوقلو را برای کاربران خود به ارمغان خواهد آورد که بر اساس شایعات قرار است دوربین اصلی، دو حسگر ۱۶ مگاپیکسلی داشته باشد و دوربین سلفی نیز از دو حسگر ۱۲ مگاپیکسلی تشکیل خواهد شد. در این میان تشخیص چهره به‌صورت قطعی بر روی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس حاضر خواهد بود زیرا گلکسی نوت ۸ به آن مجهز بوده است و نبودن این فناوری برای سامسونگ یک گام رو به عقب محسوب می‌شود. با تمامی این تفاسیر تا زمانی که سامسونگ اطلاعات یاد شده را تائید نکند، نمی‌توان از صحت آن‌ها اطمینان داشت و تنها باید به آن‌ها به‌عنوان احتمالات بالقوه نگاه کنید.

1
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

یک دیدگاه

  • Avatar رضا صفوی
    11 آبان 1396

    اینا اپل بیاد خودکشی کنه هم تقلید می کنن به خدا

مطلب پیشنهادی