سرانجام آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس (گزارش مراسم رونمایی از پرچمدار جدید اپل- بخش پنجم)

آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس

آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس

بالاخره نوبت به رونمایی از آیفون‌ها رسید و تیم کوک مقدمات خود را برای انجام این کار به‌خوبی مطرح کرد. او مدعی شد که تاکنون هیچ دستگاهی به‌اندازه آیفون بر زندگی مردم تأثیر نگذاشته است و هیچ دستگاهی قدرتی که آیفون در دستان بشیرت قرار داده است را در به او اهدا نکرده است. او همچنین درباره تأثیر آیفون‌ها در زندگی روزمره افراد صحبت کرده و از حذف شدن تدریجی سخت‌افزارها و حرکت به‌صورت نرم‌افزارها سخن گفت. او از اولین آیفون و ارائه صفحه لمسی در آن یادکرد. ازنظر تیم کوک، این آیفون‌ها بودند که به افراد قابلیت لمس نرم‌افزارها را به‌جای لمس کلیدها ارائه کردند. سپس بعد از نمایش دمویی از آیفون‌ها رونمایی از آیفون ۸ شروع شد.

فیل شیلر به‌عنوان یکی از مقامات اپل برای معرفی آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس در نظر گرفته‌شده بود. او در ابتدا از طراحی شیشه‌ای این دستگاه و رنگ‌های طلایی، خاکستری و طلایی جدید آن صحبت کرد و اظهار داشت که شیشه در نظر گرفته‌شده برای ساخت آیفون‌ها از ۷ لایه پردازش رنگی بهره‌مند شده است.

از دیگر قابلیت‌های این دو دستگاه هوشمند می‌توان به مقاومت آن‌ها در برابر آب و گردوغبار اشاره کرد. همچنین صفحه‌نمایش در نظر گرفته‌شده برای آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس به ترتیب ۴٫۷ و ۵٫۵ اینچی هستند که در آن‌ها از فناوری لمس سه‌بعدی استفاده‌شده است. همچنین از دیگر ویژگی‌های این صفحه‌نمایش می‌توان به نمایش رنگ های طبیعی با حرارت و شفافیت اصلی آنها اشاره کرد که البته از دقت بسیار بالایی نیز برخوردار است.

انتشار تصاویر جدید از آیفون‌ ۷ در رنگ های رزطلایی ، طلایی و خاکستری تیره

علاوه بر این، هر دو نسخه آیفون های یاد شده یعنی آیفون ۸ و  آیفون ۸ پلاس مجهز به بلندگوی های استریویی هستند که میزان صدای پخش‌شده از آن‌ها ۲۵ درصد بیشتر از صدای خروجی بلندگوهای بکار رفته در نسل قبلی این دستگاه های هوشمند است و البته از عمق صدای بیشتری نیز دارد.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی