سرانجام آیفون ۸

تعیین تاریخ رونمایی از آیفون ۸

تعیین تاریخ رونمایی از آیفون ۸

خبری خوش برای طرفداران شرکت اپل در راه است و بالاخره پس از مدت‌ها انتظار تاریخ نهایی عرضه پرچم‌دار جدید اپل از سوی این کمپانی تائید شد. کمپانی اپل تلفن همراه جدید آیفون ۸ را در تاریخ ۱۲ سپتامبر رونمایی خواهد کرد و مکان رونمایی از این دستگاه نیز تئاتر استیو جابز است که ساخت آن به تازگی در کالیفرنیا تکمیل شده است. بر اساس اخبار منتشر شده در این زمینه، اگر اپل تاریخ عرضه این تلفن همراه هوشمند را تغییر ندهد، پیش فروش این تلفن همراه هوشمند در روز جمعه آغاز خواهد شد و یک هفته پس از رونمایی نیز به بازار عرضه خواهد شد.

انتظار می‌رود که کمپانی اپل سه تلفن همراه جدید را در این کنفرانس عرضه کند که یکی از آنها نسخه به‌روز شده آیفون ۷ بوده و دو تلفن همراه هوشمند دیگر به ترتیب آیفون ۷ پلاس و آیفون ۸ خواهند بود. از میان این سه دستگاه هوشمند، آیفون ۸ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا مجموعه‌ای از قابلیت‌های جدید این کمپانی را به خود اختصاص داده است که یکی از آنها مربوط به صفحه نمایش با فناوری بسیار جدید و قابلیت تشخیص چهره است.

لازم به ذکر است که بسیاری از جزئیات این دستگاه هوشمند به صورت کاملا اتفاقی توسط اپل لو رفته است؛ اما هنوز هم شماری از سوالات درباره قابلیت‌های این دستگاه بدون جواب باقی مانده است که مسلما در کنفرانس خبری اپل در ۱۲ سپتامبر پاسخ داده خواهند شد. همچنین انتظار می‌رود که کمپانی اپل به سیاق سال‌های گذشته جزئیات بیشتری از این کنفرانس را در طی روزهای گذشته اعلام کند.

شایعه : شبکه اجتماعی Apple به زودی راه اندازی می‌شود

البته ممکن است این حرکت از سوی اپل برنامه‌ریزی شده و به عنوان یک حرکت حساب شده تبلیغاتی انجام شده باشد. به این ترتیب بسیاری از هواداران این شرکت نمی‌توانند برای فر رسیدن زمان رونمایی از این تلفن همراه صبر کنند و در حال روزشماری برای فرا رسیدن رخداد بزرگ شرکت اپل و رونمایی از آیفون ۸ هستند.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی