• خانه
  • اخبار
  • و سرانجام اپل واچ (گزارش مراسم رونمایی از پرچمدار جدید اپل- بخش دوم)
اپل واج

و سرانجام اپل واچ (گزارش مراسم رونمایی از پرچمدار جدید اپل- بخش دوم)

اپل واچ

اولین قابلیتی که برای اپل واچ جدید از ان رونمایی شد قابلیت برقراری تماس بود. به‌این‌ترتیب کاربران ازاین‌پس برای دریافت یا حتی برقراری تماس نیازی به اتصال اپل واچ خود به آیفون نخواهند داشت و اپل واچ جدید از این لحاظ نسبت به نسخه‌های قبلی خود به نحوی مستقل‌تر شده است.

از دیگر قابلیت‌های معرفی‌شده برای این ساعت هوشمند جدید می‌توان از پشتیبانی این دستگاه از فناوری LTE اشاره کرد که بر اساس آن افراد می‌توانند اپل واچ خود را به سیم‌کارت مجهز کنند و بدون نیاز به آیفون‌ها به اینترنت وصل شده و یا حتی به برقرار تماس بپردازند. برای تبلیغ این ویژگی نیز تماس تصویری بسیار جالبی میان دو کارمند این شرکت در دو نقطه مختلف جهان برگزار شد.

لازم به ذکر است که اندازه ظاهری این دستگاه دقیقاً به‌اندازه نسل قبلی خود است و تنها تفاوت آن وجود دکمه قرمزرنگی در گوشه سمت راست این ساعت هوشمند است. سری ۳ اپل واچ با بندهای بسیار زیبا و متنوع ارائه‌شده است که یکی از اصلی‌ترین آن‌ها بندی برای وزرش کاران است که میزان گردش هوا در میان این ساعت و مچ دست فرد را بسیار بهتر می‌کنند.

ویژگی بعدی ارائه‌شده در رابطه با این دستگاه پشتیبانی ۱۸ساعته از باتری آن است که با اضافه شدن قابلیت LTE به نظر بسیار منطقی می‌رسد.

این سری از اپل واچ‌های آیفون در دو مدل متفاوت ارائه‌شده است که هرکدام قیمت‌های متفاوتی نیز خواهند داشت.سری ابتدایی این دستگاه باقیمت ۳۲۹ دلار ارائه‌شده است و سری پیشرفته‌تر ساعت هوشمند اپل باقابلیت پشتیبانی از سیم‌کارت و باقیمت ۳۹۹ دلار به فروش خواهد رسید. همچنین سری ۱ ساعت هوشمند اپل نیز باقیمت ۲۴۹ دلار عرضه خواهد شد. بااین‌حال هنوز مشخص نیست که چرا اپل درباره سری ۲ ساعت‌های هوشمند خود سخنی نگفته است.

چالش اپل برای کاربرانی که از ساعت هوشمند استفاده می کنند.

همچنین جالب است بدانید که تاریخ شروع پیش‌فروش این دستگاه از سه روز دیگر یعنی ۱۵ سپتامبر آغازشده و در تاریخ ۲۲ سپتامبر نیز به فروش خواهند رسید.

مطلب پیشنهادی