سرفیس از آیپد در رده بالاتری قرار گرفت

22 فروردین 1396

همانطور که می دانید مدیران اپل همیشه یا وجود کاهش فروش آیپد سعی بر این داشته اند که امیدواری کاربران خود را برای خرید این دستگاه با کیفیت حفظ کنند. اما به نظر می‌رسد  این موضوع از یاد خواهد رفت؛ چراکه برای اولین بار، سرفیس‌های مایکروسافت موفق شده‌اند رضایت طیف بیشتری از مخاطبان را برانگیزند و از این نظر در گزارش J.D. Power رتبه‌ی بالاتری در مقایسه با آیپد‌های اپل به خود اختصاص دهند. بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، کاربران اپل از ۱۰۰۰ امتیاز ممکن، نمره‌ی ۸۵۵ را به سرفیس مایکروسافت اختصاص داده‌اند.

، باید به اپلیکیشن‌های پیش‌فرض نصب‌شده، ارتباط اینترنت و همچنین موجود بودن پشتیبانی از محصولات جانبی اشاره کرد. کاربران همچنین گزینه‌های دیگر نظیر تنوع بالای محصولات جانبی و همچنین حافظه‌های داخلی برای سرفیس را از مواردی خوانده‌اند که باعث شده رضایت بیشتری از سرفیس مایکروسافت داشته باشند. سرفیس همچنین با بهره‌گیری از یک ظاهر زیبا توانسته است رضایت بالای کاربران را جلب کند. از جمله‌ی موارد دیگر قابل اشاره باید به سایز مناسب، کیفیت بالای لوازم مورد استفاده و همچنین محل قرار‌گیری کلید‌های فیزیکی اشاره کرد.

جف کانکلین، قائم‌مقام J.D. Power در این خصوص چنین اظهار نظر کرده است:

 پلتفرم سرفیس مایکروسافت دامنه‌ی قابلیت‌هایی را که یک تبلت می‌تواند انجام دهد، گسترش داده است. سرفیس‌های مایکروسافت به‌عنوان تبلت قادرند کارهایی انجام دهند که از عهده‌ی یک لپ‌تاپ برمی‌آید. پیش از آنکه مایکروسافت رتبه‌‌ی اول رضایت‌مندی کاربران را از آیپد اپل بگیرد، کاپرتینویی‌ها به این جایگاه تکیه زده بودند. البته باید به این نکته اشاره کرد که سامسونگ در سال ۲۰۱۳ یک‌بار موفق شد بالاتر از اپل قرار گیرد؛ البته اپل دوباره جایگاه اول را در سال ۲۰۱۴ از آن خود کرد. مایکروسافت سال گذشته نیز با فاصله‌ی اندکی به رتبه‌ی دوم از نظر رضایت‌مندی کاربران بسنده کرد.

آیپد در سال ۲۰۱۰ رونمایی شد و استقبال از این محصول به‌اندازه‌ای افزایش یافت که فروش آیپد‌ اپل در سال ۲۰۱۳ از مک پیشی گرفت. سال ۲۰۱۳ اپل شاهد بیشترین میزان فروش آیپد‌ بود. ولی از پاییز ۲۰۱۴ تا پاییز ۲۰۱۶ اپل همواره با کاهش فروش آیپد‌ دست به گریبان بوده است، به‌طوری‌که فروش تبلت‌های اپل در فاصله‌ی این دو سال بیش از ۵۰ درصد کاهش پیدا کرده است. همین موضوع باعث شده است اخیرا اپل تبلت جدید خود را با قیمت پایین‌تر و امکانات خوب راهی بازار کند.

استفاده از OLED در آیفون های ۲۰۱۸

سرفیس

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی