سرویس Samsung Pay Mini برای تمامی دستگاه‌های اندرویدی منتشر می‌شود

10 خرداد 1395

همان‌طور که می‌دانید سرویس‌های پرداخت همراه، مدت زیادی نیست که متولد شده‌اند و تقریبا از سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ رشد اصلی آن‌ها آغاز شده است، در اصل جنگ تازه‌ای میان غول‌های تکنولوژی با سیستم‌های پرداخت همراه آغاز شده است. حال باتوجه به گزارش‌های جدید شرکت سامسونگ قصد دارد که در سال آینده پلتفرم Samsung Pay Mini را برای دستگاه‌های اندرویدی و همچنین آی او اس منتشر کند.

پس از شروع دو سیستم پرداخت همراه Google Wallet و Android Pay برای اندروید که در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا و انگلستان بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد، سامسونگ بیشتر به فکر سیستم پرداخت همراه خود شد. غول تکنولوژی کره‌ای سیستم Samsung Pay را هم‌زمان و همراه با گلکسی اس ۶ معرفی کرد، اکنون بین این پلتفرم و همچنین سیستم پرداخت همراه اپل جنگ رقابتی خاصی آغاز شده است.

گزارش‌های جدید منتشر شده خبر از راه‌اندازی پلتفرم جدید سامسونگ با نام Samsung Pay Mini می‌دهند، آن‌طور که پیدا است این پلتفرم برای دستگاه‌های اندرویدی ۶٫۰ مارشمالو به بالاتر در دسترس خواهد بود، علاوه بر این قرار است که برای دستگاه‌های آی او اس ( iOS ) نیز منتشر شود.

به هر حال سیستم‌های پرداخت همراه یک ابزار کاربردی به شمار می‌آیند و در آینده‌ای نه چندان دور دیگر کارت‌های اعتباری استفاده‌ای نخواهد داشت. سیستم‌های پرداخت از قبیل Samsung Pay، Apple Pay و سیستم‌های پرداخت گوگل قرار است که این تکنولوژی را به‌صورت کامل در دست گیرند. علاوه بر این ETNews فکر می‌کند که مدیریت کارت‌های اعتباری از طریق یک اپلیکیشن موبایل بسیار ساده‌تر خواهد بود.

لپ تاپ تبدیل پذیر پیکسل ۳ گوگل در سه ماهه سوم ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد

ممکن است که کاربران زیادی تجربه استفاده از Samsung Pay را نداشته باشند، اما گسترش این سرویس هرلحظه بیشتر می‌شود. قرار است که سامسونگ این سرویس را در بانک‌ها و مراکز فروش بسیاری راه‌اندازی کند. آن‌طور که پیدا است این نوع خدمات قرار است که برای اولین بار توسط سامسونگ در کره‌ جنوبی راه‌اندازی شود. حال باید منتظر عملکرد و حرکت بعدی سامسونگ برای فروشگاه‌های Samsung Pay باشیم.

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی