و سر انجام نوت ۸ رونمایی شد

603
۰۱ شهریور ۱۳۹۶
نوت 8

پس از ماه ها انتظار گلکسی نوت ۸ ، فبلت استثنایی سامسونگ امشب راس ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران معرفی شد. این مراسم که با حضور سازندگان و مدیران سامسونگ اداره می شد در مورد تمامی اجزای گوشی به بحث و تحلیل پرداخت.

از جمله مهمترین جزییات این گوشی استفاده آن از دوربین دوگانه با Optical Image Stabilization یا OIS برای هر دو لنز است، که در مقایسه با بسیاری از گوشی های معتبر دنیا قدم بزرگی برای سامسونگ به حساب می آید.

این گوشی از استاندارد Ip86 بهره می برد و می تواند به مدت نیم ساعت تا عمق ۱٫۵ متری زیر آب را تحمل کند. همچنین در روی صفحه آن سیستم تشخیص فشار انگشت وجود دارد که میزان فشار را مشخص می نماید.

نوت ۸ دارای رم ۶ گیگابایتی به همراه حافظه قابل گسترش است و در کنار آن نیز حافظه ۶۴ گیگابایتی قرار داده شده. این گوشی از پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵  و در نسخه بین المللی از پردازنده اکسینوز ۸۸۹۵ استفاده می کند.

از جمله قابلیت های جدید اضافه شده به تصویربرداری آن می توان به live Focus و Dual Capture اشاره کرد. Live Focus یکی از موارد استثنایی موجود در این گوشی است که باعث می شود بتوانید عکس هایی را با فوکوس زنده بگیرید. یعنی چی؟ یعنی این که بتوانید در حالی که تصویر را با فاثله ۲ متری عکس برداری می کنید در پردازش نهایی آن را با فوکوس ۴ متر ببینید! جالب است نه؟

می زو M6 Note رقیب گلکسی نوت ۸

این گوشی همچنین از سیستم شارژ سریع بیسیم استفاده می کند که گوشی را در عرض کمتر از نیم ساعت به ۵۰ درصد شارژ می رساند.

جعبه اصلی این گوشی و قطعات آن را در شکل زیر مشاهده می نمایید

نوت 8

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی