سونی بخش سنسور کمپانی توشیبا را خرید …

17 آذر 1394
فاش شدن مشخصات گوشی جدید سونی E5706,مشخصات گوشی جدید سونی E5706,سونی E5706,سونی لوندر,Xperia T4 Ultra,اندروید ۵.۱ آبنبات چوبی,سایت خبری موبایلستان

در چند مدت اخیر، شایعات زیادی در مورد کمپانی سونی و توشیبا درز کرده بود. اما بالاخره این شایعات به پایان رسید و سونی، بخش سنسور های دوربین کمپانی توشیبا را با قیمت ۱۱۵ میلیون دلار تحت مالکیت خودش در آورد.

این خبر رسما توسط خود کمپانی سونی منتشر شده است. بر اساس گفته های این کمپانی، از زمان ۱۲ فروردین سال ۱۳۹۵ سونی با پرداخت مبلغ ۱۵۵ میلیون دلار مالک اصلی تمامی کارخانه ها، تجهیزات و وسایل و همچنین کارکنان مجوعه تولید سنسورهای دوربین کمپانی توشیبا خواهد بود.

امکانات و بخش های یاد شده، همگی از ۱۲ فروردین سال آینده، تحت مالکیت شرکت سونی در خواهند آمد. به طوری این بخش ها قرار است محصولاتی با نام و برند مالک جدید خود تولید و کنند و آنطور که سونی تحت نظر دارد به فعالیت خود ادامه دهد.

با یک یاد آوری راجب اینکه سونی اکنون بزرگترین تولید کننده سنسور دوربین برای گوشی های هوشمند است میتوان پیشبینی کرد که سونی از این پس قدرتمند تر از همیشه خواهد بود و قصد ندارد از جایگاه بهترین تولید کننده سنسور دوربین کنار بکشد. با توجه به اینکه سونی در حوزه ی تولید گوشی هوشمند سودش بسیار کاهش یافته و به ضرر دهی های خودش ادامه میدهد، تولید سنسور دوربین میتواند برایش بسیار سود آور باشد و سونی همچنان به حیاتش ادامه دهد. مدیران سونی قصد دارند با این کار، درآمد خود را در این بخش به دو برابر افزایش دهند.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی