اخبار

سونی از لیست عناوین رایگان ماه مه پلی استیشن پلاس رونمایی کرد

مثل همیشه، کمپانی سونی از لیست عناوین ماه آینده سرویس پلی استیشن پلاس رونمایی کرده است و دارندگان سه پلتفرم پلی استیشن۴، پلی استیشن ویتا و پلی استیشن ۳ می توانند منتظر دریافت عناوینی رایگان باشند.

دارندگان کنسول نسل هشتمی پلی استیشن ۴ در ماه مه می توانند با خرید اشتراک پلی استیشن پلاس، دو بازی Tropico 5 و Table Top Racing: World Tour را به رایگان دریافت کنند که به ترتیب از سبک استراتژیک همزمان و مسابقه ای پشتیبانی می کنند.

در همین حال بازی Switch Galaxy Ultra که تولیدش بر عهده استودیوی انگلیسی Atomicom بوده و یک بازی آرکید چالش آور به شمار می رود، روی هردو پلتفرم پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ویتا در دسترس خواهد بود.

خوشبختانه جای نگرانی برای دارندگان کنسول نسل هفتمی پلی استیشن ۳ نیز وجود ندارد و آن ها هم می توانند در ماه آتی به دو عنوان جذاب Bionic Commando Rearmed 2 و LocoRoco Cocoreccho دست پیدا کنند. در نهایت نیز لیست عناوین پلی استیشن پلاس ماه آتی با عرضه رایگان God of War: Ghost of Sparta روی پلی استیشن ویتا تکمیل می شود.

تمام بازی های لیست مورد اشاره، از روز ۱۱ اردیبهشت ماه در دسترس قرار می گیرند و کاربران یک ماه فرصت دارند تا آن ها را به لیست بازیهایشان افزوده یا دانلود کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟