شاتل موبایل نخستین تجربه حقیقی همگرایی خدمات ثابت و سیار را محقق می‌کند

11 شهریور 1396
شاتل موبایل نخستین تجربه حقیقی همگرایی خدمات ثابت و سیار را محقق می‌کند

رییس هیات مدیره شاتل خبر داد:

شاتل موبایل نخستین تجربه حقیقی همگرایی خدمات ثابت و سیار را محقق می‌کند

 

رئیس هیات مدیره و موسس گروه شرکت‌های شاتل‌‌، آغاز به کار شبکه تلفن همراه شاتل موبایل را سرآغاز تحقق نخستین تجربه حقیقی همگرایی خدمات ثابت و سیار در ایران عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، محمدحسن شانه‌ساززاده صبح شنبه، در نشست خبری اعلام راه اندازی تجاری به صورت آزمایشی شبکه تلفن همراه شاتل موبایل، گفت: شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل با نام تجاری شاتل موبایل به عنوان «شبکه همراه گروه شرکت‌های شاتل»، در سال ۱۳۹۴ و با هدف تمرکز روی نسل‌های جدید خدمات ارتباطی بیسیم مبتنی بر شبکه‌های تلفن همراه،TD-LTE وWi-Fi  عمومی تاسیس شد.

وی افزود: این شرکت، خدمات ارتباطی همگرای ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به صورت یکپارچه به عنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه کشور به مشترکین خود ارائه می‌کند.

شانه‌ساززاده گفت: محصولات و خدمات مقرون به صرفه، خدمات پس از فروش تلفنی ۲۴ ساعته، پوشش شبکه در نزدیک به ۶۰۰ شهر، خدمات رومینگ بین‌الملل مقرون به صرفه، پوشش سراسری شبکه نمایندگی در بالغ بر ۹۰۰ نقطه، پیش‌شماره منحصربه فرد ۰۹۹۸۱ و روش‌ها و کانال‌های متنوع خرید محصولات، سرویس‌ها و شارژ و راهکارهای سازمانی از جمله توانمندی‌های شبکه شاتل موبایل را تشکیل می‌دهد.

شاتل‌موبایل نخستین تجربه حقیقی همگرایی خدمات ثابت و سیار را محقق می‌کند

شانه‌ساززاده درخصوص وضعیت حضور شاتل در بازار کشور گفت: ارایه سرویس‌های اینترنت پرسرعت ADSL2+ و VDSL2، VoIP، تهیه و نصب تجهیزات شبکه‌های دسترسی و تجمیع، پهنای باند، تلفن ثابت، خدمات نقطه به نقطه، میزبانی سرور، راهکارهای امنیتی اینترنت، خدمات ویژه محتوا و خدمات تکمیلی مانند نماوا از مهمترین خدمات شاتل به شمار می‌روند.

HTC با همکاری ماکروسافت می خواهد دستگاه‌هایی مبتنی بر ویندوز ۱۰ موبایل تولید کند

به گفته رئیس هیئت مدیره گروه شرکت های شاتل، فعالیت بیش از ۴۰۰ نماینده رسمی انحصاری در سراسر کشور، ارایه سرویس در نزدیک به ۴۰۰ شهر کشور و بیش از یک هزار بازفروشنده از کانال‌های ارایه خدمات شاتل در همه استان‌های کشور هستند و در بیش از ۱۵۰۰ نود و مرکز مخابراتی تجهیزات شاتل نصب و در حال ارایه خدمت می باشد.

موسس شاتل افزود: گروه شرکت‌های شاتل ۱۰ آبان ۱۳۹۴ به منظور ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت مستقل از فناوری، پروانه ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت موسوم به FCP را که پروانه جامعی در حوزه خدمات ارتباطی ثابت میباشد و بر بستر آن ارایه خدمات VoIP، IXP، PSTN، CDN، دیتاسنتر، VOD ،XDSL ،FTTX ،CP ،OTT ،IPTV ،VPN ،WiFi  وLTE  امکان پذیر شده را از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دریافت کرد.

شانه‌ساززاده، یکی از مهمترین پروژه‌های شاتل در حوزه FCP را پروژه FTTC به عنوان مهمترین پروژه حوزه پهنای باند ثابت عنوان کرد و اتصال به کافوهای مخابرات مطابق پروانه طرفین را چالش اصلی این پروژه شاتل دانست.

او یکی دیگر از مهمترین پروژه‌های FCP شاتل را ارایه خدمات تلفن ثابت ذکر کرد و گفت: بر بستر این سرویس، ارایه خدمات با هزینه کمتر از شرکت مخابرات ایران و اپراتورهای تلفن همراه، با کیفیت صدای HD، قابلیت جابجایی و با قابلیت استفاده از دفترچه تلفن با امکان ارایه خدمات ویژه برای سازمان‌ها ممکن شده است.

رییس هیات مدیره شاتل، ارایه خدمات ارتباطی مانند تلفن ثابت و همراه، اینترنت ثابت و همراه روی یک بستر واحد با هدف یکپارچه‌سازی فرایند خرید، پرداخت، خدمات پس از فروش و تجربه طیف گسترده ای از محصولات مکمل را از مزایای FMC به عنوان راهبرد اصلی گروه شرکت های شاتل توصیف کرد.

موبایل موتورولا موتو ام این بار در دنیای واقعی دیده شد

به گفته شانه‌ساززاده، دریافت طیف گسترده‌ای از خدمات ارتباطی و محتوایی از یک تامین‌کننده به صورت متمرکز، صرفه‌جویی در هزینه و زمان، مدیریت اثربخش نیازمندی‌های ارتباطی و محتوایی از جمله مزایای همگرایی خدمات ثابت و سیار برای مصرف‌کننده است.

وی افزود: برهمین اساس، بهره‌مندی از هم‌افزایی با سایر کسب و کارهای خانواده شاتل، ایجاد چسبندگی مشتری به برند ارایه‌دهنده خدمات یکپارچه و کاهش نرخ ریزش مشتری و ایجاد تمایز در بازار رقابتی از مزایای همگرایی خدمات ثابت و سیار برای شاتل موبایل است.

شانه‌ساززاده با اشاره به اینکه شاتل ظرفیت‌های مهمی برای تحقق FMC به منظور تبدیل شدن به یک بازیگر چهاروجهی را دارا است، گفت: شاتل، به یک بازیگر چهار وجهی در زمینه خدمات بی‌سیم، تلفن، خدمات چندرسانه‌ای و خدمات دسترسی به باندپهن تبدیل شده است.

او در پایان تاکید کرد: ما می‌خواهیم خدمات ارتباطی ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به بازار هدف‌مان ارایه و آنها را یکپارچه‌سازی کنیم و از طریق آمیختن آنها با تجربه‌هایی از دنیای واقعی برای مشتریان‌مان ارزش خلق کنیم و تجربه متمایزی از خدمات ارتباطی و نه صرفاخدمات و محصولات مخابراتی و ارتباطی بفروشیم.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی