شایعه استفاده از پلی‌استیشن ۴ Neo برای نمایش بازی‌های کنفرانس E3 2016 سونی تکذیب شد

342
۲۷ خرداد ۱۳۹۵

از زمانی که کنفرانس سونی در نمایشگاه E3 2016 به پایان رسیده است، حدس و گمان‌هایی وجود دارد مبنی بر اینکه آیا سونی برای نمایش دموی بازی‌های خود از کنسول پلی‌استیشن Neo استفاده کرده است یا خیر. در همین رابطه نیز مدیر اجرایی سونی در حساب توییتر خود مطلبی را منتشر کرده است.
کمپانی سونی در جریان کنفرانس خود به این مطلب که دموی بازی‌هایی که نمایش داده می‌شود بر روی چه پلتفرمی اجرا می‌شود، اشاره نکرد. بعضی از دمو‌ها از جمله دمو بازی God of War 4 با استفاده از کنترلر DualShock 4 نشان داده شد. البته هنوز مشخص نیست کنسول پلی‌استیشن Neo نیز این کنترلر استفاده خواهد کرد یا خیر. با این حال شوهای یوشیدا، مدیر اجرایی سونی در حساب توییتر خود این مطلب را تایید کرد که برای نمایش دموی بازی‌ها در کنفرانس سونی، از پلی‌استیشن ۴ استفاده شده است.
بازی‌های دیگری که دموی آنها در این کنفرانس نشان داده شد عبارتند از: Horizon: Zero Dawn، The Last Guardian، Detroit: Become Human و Days Gone
مدیر اجرایی پلیاستیشن کمتر از یک هفته پیش کنسول جدیدی را با نام Neo معرفی کرد. او در رابطه با این کنسول اینطور گفت:

این کنسول قرار نیست که جایگزین کنسول پلی‌استیشن ۴ شود. کنسول Neo طراحی شده است تا در کنار پلی‌استیشن ۴ قرار بگیرد و ما قصد داریم هر دو کنسول را به فروش برسانیم.

قیمت کنسول Neo هنوز مشخص نیست. اما بر اساس صحبت‌های اندرو هاوس، قیمت این کنسول از پلی‌استیشن ۴ بیشتر خواهد بود و همچنین مشخص نیست که قیمت پلی استیشن ۴ کاهش پیدا خواهد کرد یا خیر. در حال حاضر پلی‌استیشن ۴ با قیمت ۳۵۰ دلار به فروش می‌رسد.
کنسول Neo در نمایشگاه E3 نمایش داده نشد و این در حالی است که مایکروسافت از کنسول قدرتمند ایکس‌باکس Scorpio در این نمایشگاه رونمایی کرد. ایکس باکس Scorpio در تعطیلات سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد ولی سونی هنوز تاریخ عرضه پلی‌استیشن Neo را مشخص نکرده است.

مایکروسافت انتظار یک نمایش ویژه در E3 دارد

 

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی