شایعه : گوشی آیفون ۷ امسال رونمای نمی‌شود !

02 تیر 1395

هر چه به سپتامبر نزدیک‌تر می‌شویم، شایعات پررنگ‌تر می‌شود. دیروز راجع به دوربین دوگانه آیفون ۷ پلاس شنیدیم و امروز اینکه گوشی آیفون ۷ و ۷ پلاس برای سال ۲۰۱۷ حفظ خواهند شد.

همه‌ی ما منتظریم اوایل پاییز هرسال، اپل از آیفون‌های جدیدش رخ گشایی کند. تا همین چند وقت پیش هم در انتظار دیدن آیفون ۷ و ۷ پلاس به سر می‌بردیم که امروز گزارش داده شد اپل پرچم‌دارانش را با این نام معرفی نمی‌کند و قصد دارد آن را برای سال آینده‌ی میلادی حفظ کند.

درواقع این گزارش معتقد است که اپل دوست دارد نام آیفون ۷ را برای سال ۲۰۱۷ و مصادف با ۱۰ ساله شدن عرضه نخستین آیفون نگه دارد. درنتیجه، آیفون‌هایی که در ماه سپتامبر امسال معرفی می‌شود با وجود رقم ۶ به بازار عرضه خواهند شد.

درحالی‌که این گفته تنها در حد شایعه است اما برحسب اینکه آیفون‌های جدید قرار نیست تغییر به خصوصی نسبت به آیفون ۶ و ۶ اس تجربه کنند، ادعایی منطقی به نظر می‌رسد. حتی پیش‌ازاین وال‌استریت ژورنال نیز طی گزارشی اذعان کرده بود که آیفون‌های امسال کوپرتیونیتی‌ها، تا حد زیادی به مدل‌های فعلی شبیه خواهند بود. سوا از این موضوع، تنها تغییرات عمده‌ای که در آیفون‌های جدید رخ می‌دهند، احتمالا همان حذف جک ۳٫۵ میلی‌متری است که آن را حدود ۱ میلی‌متر از سری ۶ اس باریک‌تر می‌سازد.

وب‌سایت Venture Beat که منبع گزارشات قیدشده بود، با اشاره به اینکه تغییرات عمده در طراحی آیفون‌ها و یا به‌اصطلاح انقلاب آن‌ها هر سه سال یک‌بار اتفاق می‌افتد، آیفون‌های سال ‌آینده را یک محصول انقلابی عنوان کرد که ظاهرا قرار است طیف وسیعی از ویژگی‌های جدید و پیشرفت‌ها مانند فریم پشت شیشه‌ای، صفحه‌نمایش OLED و حس‌گر اثرانگشت تعبیه‌شده در نمایشگر، شامل حالش شود.

اگر قرار است نام آیفون ۷ برای سال ۲۰۱۷ حفظ شود، پس سوال این است که آیفون‌های امسال چه نامی خواهند داشت؟

0

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی