اخبار

Nokia و Orange با یکدیگر شبکه ۵G را توسعه خواهند داد

Nokia و Orange برای توسعه شبکه های تلفن همراه ۵G در آینده با یکدیگر همکاری خواهند کرد. به روز رسانی های کلیدی عبارتند از “پهنای باند فوق العاده” و پشتیبانی اینترنت . اینفوگرافیک نوکیا بر روی جزئیات ۵G  احتمال ایجاد یک شبکه ۵G  را دارد، که به مراتب فراتر از گوشی های تلفن همراه است.

(۵G)، استانداردهای پیشنهادی برای نسل جدید ارتباطات سیار است که پس از نسل چهارم شبکه تلفن همراه فعلی ارائه می‌شود. برنامه ریزی آن به جای افزایش سرعت اتصال اینترنت، بر ظرفیت بیشتر نسبت به نسل چهارم هدفگذاری شده است، که اجازه تعداد بیشتر کاربران ارتباطات باندپهن سیار در هر واحد سطح شبکه و نیز مصرف بدون محدودیت داده ها در مقیاس گیگابایت در ماه را می دهد. در نتیجه، امکان ارتباط به صورت رسانه جاری در ساعات زیاد از طریق تلفن همراه را برای افراد فراهم می کند. همچنین، هدف عملیاتی دیگر آن بهبود پشتیبانی از ارتباطات ماشین به ماشین، یعنی اینترنت اشیا، با هزینه کمتر، مصرف باتری کمتر و تأخیر کمتر از نسل چهارم می باشد

Nokia و Orange

پس از آن برنامه های کاربردی با پهنای باند بالا مانند ویدئو ۸K و بازی VR قابلیت اجرا دارند .  تیم مشترک نوکیا و نارنجی در حال برنامه ریزی برروی شبکه “MIMOو گروههای موسیقی در فرکانس جدید می باشند و در حال حاضر در حال تلاش برای به وجود آوردن ۴٫۵G  هستند و به زودی به شبکه ۴٫۹G خواهند رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟