شیائومی از پاوربانک ۲۰ هزار میلی‌آمپر ساعتی خود با فناوری Quick Charge 2.0 رونمایی کرد

21 نوامبر 2015

به نظر می‌رسد جدیدترین محصول ارزان‌قیمت شیائومی برای افرادی که به شارژ در حرکت نیاز دارند، بسیار مناسب باشد. با پرداخت ۲۴ دلار می‌توانید صاحب یک پاور بانک ۲۰ هزار میلی‌آمپر ساعتی بشوید.

این پاوریانک شیائومی از ترکیب شش سلول پاناسونیک ۳۳۵۰ میلی‌آمپری تشکیل شده و می‌توان گفت؛ باریک، پرتوان و دارای طراحی خوب و قیمت پایین است.

اما این‌ها تنها قابلیت‌های این محصول نیستند، این پاوربانک از تکنولوژی Quick Charge 2.0 کوالکام نیز استفاده می‌کند. پس می‌توانید در صورت داشتن گوشی‌ای که با این تکنولوژی سازگار باشد، دستگاه خود را انگار که به شارژر دیواری متصل شده باشد، به سرعت شارژ کنید.

این پاوربانک از زبان طراحی ساده‌ای برخوردار است. ۳۳۸ گرم وزن دارد که تقریباً دو برابر وزن یک گوشی هوشمند معمولی است. برای چیزی که بتواند نیم دوجین گوشی هوشمند را در یک روز کاملاً شارژ کند، بد نیست. تنها پنج ساعت طول می‌کشد تا این پاور بانک را از صفر تا صد درصد شارژ کنید. پس با شارژ کردن آن برای یک شب تا صبح، می‌توانید مطمئن باشید که روز بعد (و احتمالاً یک روز بعدازآن هم) لازم نیست در به در به دنبال پریز برق باشید.

متأسفانه این‌ها تنها جزئیاتی است که تا الآن داریم. انتظار می‌رود که این دستگاه به زودی به فروش برود، پس اگر به آن علاقه دارید وب سایت شیائومی را بررسی کنیدa

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی