• خانه
  • اخبار
  • شیائومی به دنبال عرضه پرچم‌داران بیشتر در سال ۲۰۱۷

شیائومی به دنبال عرضه پرچم‌داران بیشتر در سال ۲۰۱۷

شیائومی به دنبال عرضه پرچم‌داران بیشتر در سال ۲۰۱۷

شیائومی

کمپانی شیائومی تنها با گذشت چند سال از ظهورش در بازار چین به موفقیت چشمگیری دست پیدا کرده است. بااین‌حال، این شرکت علیرغم رشد سریعش در سال‌های اولیه کار خود اکنون در بازار تلفن‌های هوشمند با دشواری روبرو شده و رقابت تنگاتنگی را در پیش رو دارد.

کمپانی‌های رقیب این شرکت از جمله اوپو و ویوو جایگاه این شرکت در بازار چین تحت‌الشعاع خود قرار داده و موجب سقوط این کمپانی به رده چهارم فروش بازار چین شده‌اند؛ بنابراین شیائومی برای بقا در بازار تلفن‌های همراه هوشمند مجبور به رونمایی گجت‌هایی خاص و جدید است. بر این اساس شیائومی قصد دارد تا با تمرکز بیشتر بر روی پرچم‌دارهای جدید خود این شکست را به نحوی جبران کند.

بر اساس گزارش‌ها، این غول چینی به رشد کم در فروش تلفن‌های هوشمند خود ادامه خواهد داد و این رویه تا فصل اول سال میلادی جاری خواهد داشت زیرا فروش گوشی‌های این شرکت کمتر از حد انتظار بوده است.

اکنون این شرکت به دنبال راه‌هایی جدید برای بهبود عملکرد رقابتی خود در بازار تلفن‌های همراه هوشمند است و به نظر می‌رسد که اولین استراتژی این شرکت معرفی تلفن‌های رده متوسط و رده بالای جدید در سال ۲۰۱۷ میلادی باشد. اگر شیائومی بخواهد جایگاه خود در بازار را ارتقا بخشد باید به دنبال ایجاد تلفن‌های همراه جدید با ویژگی‌های منحصربه‌فرد باشد تا بتوانند در بازار رقابتی حال حاضر اندکی خوش بدرخشند.

با این تفاسیر می‌توان در چند ماه آینده منتظر معرفی پرچم‌دارهای بیشتری از سوی شیائومی بود و با توجه به سابقه این شرکت در زمینه عرضه دستگاه‌های بسیار نیرومند با قیمت‌های رقابتی باید منتظر ماند و دید که وضعیت پرچم‌داران این شرکت در سال جاری به چه ترتیب خواهد بود و چه مشخصاتی با چه قیمتی به‌عنوان راهکار نجات شیائومی از سوی مدیران این شرکت ارائه خواهد گشت.

 

مطلب پیشنهادی