صبحانت، هدیه دوست داشتنی همراه اول برای بسته‌های اینترنت ماهانه!

همراه اول

همراه اول در راستای ارج نهادن به مشتریان خود، هدیه‌ای دوست داشتنی را به صورت رایگان به بسته‌های ماهانه خود اضافه کرده است که صبحانت نام دارد. همراه موبایلستان باشید تا با صبحانت بیشتر آشنا شویم.

چندی پیش بود که بنابر درخواست رگلاتوری از اپراتور‌های تلفن همراه، حجم شبانه اینترنت از بسته‌های قابل ارائه اپراتور‌ها خارج شد و البته ناراحتی‌های بسیاری را در بین کاربران ایجاد کرد. اما همراه اول اکنون در راستای حمایت از حقوق مشتریان و کسب رضایت آن‌ها، امکان جدیدی را ارائه کرده است که شرایطی بسیار بهتری را برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

مطالب مرتبط:

ساعات استفاده از بسته‌های شبانه به صورتی بود که چندان به درد کاربران نمی‌خورد و ساعاتی را شامل می‌شد که اغلب افراد خواب بودند. حال همراه اول بسته بهتری را تحت عنوان صبحانت ارائه کرده است که از حق نگذریم، زمان بسیار بهتری نسبت به بسته‌های شبانه قبلی دارد. صبحانت همراه اول به صورت رایگان به بسته‌های پرمصرف ماهانه اینترنت اضافه شده و کاربران می‌توانند از آن در ساعات ۶ صبح تا ۱۲ ظهر استفاده کنند.

لازم به ذکر است که اضافه شدن صبحانت به بسته‌های اینترنت ماهانه هیچ تغییری در قیمت آن‌ها ایجاد نکرده و این هدیه به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. پس اگر شما نیز از کاربران بسته‌های ماهانه آلفا+ هستید، این هدیه همراه اول بدون شک خوشحالتان خواهد کرد. کاربران باید توجه داشته باشند که میزان حجم هدیه بر اساس نوع بسته متفاوت است. در ادامه می‌توانید لیست قیمت و میزان هدیه صبحانت بر اساس هر بسته را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که تمام کاربران دائمی و اعتباری می‌توانند از این بسته‌ها و هدیه آن‌ها استفاده کنند.

اپراتور برتر در چشم انداز ۱۴۰۴ مشخص شد

صبحانت

تغییرات مربوط به این بسته‌ها از تاریخ 18/10/97 روی کلیه درگاه‌های همراه اول نظیر سایت، اپلیکیشن، کد‌های تماس و… اعمال شده است و کاربران می‌توانند به سادگی از طریق آن‌ها برای فعال سازی و خرید بسته مورد نظر خود اقدام کنند.

نظر شما در خصوص این هدیه دوست داشتنی همراه اول چیست؟ نظرات خود را در این خصوص با ما و کاربران موبایلستان از طریق بخش دیدگاه‌ها در میان بگذارید.


بیشتر بخوانید:

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی