عرضه آیفون ۷ در اواسط سپتامبر انجام خواهد شد

04 مرداد 1395

عرضه آیفون ۷ در اواسط سپتامبر صورت می‌گیرد. از زمان عرضه آیفون ۵ در سال ۲۰۱۲، اپل همواره آیفون‌های جدید خود را در ماه سپتامبر (به‌جز گوشی iPhone SE که یک عرضه نامتعارف برای شرکت کوپرتینویی به‌حساب می‌آید) راه‌اندازی کرده است. پس هیچ جای تعجبی نخواهد بود که دو مدل جدید آیفون ۴٫۷ اینچی و ۵٫۵ اینچی امسال اپل نیز بخواهد در ماه سپتامبر (شهریور – مهر) در دسترس قرار گیرد.

بر اساس گفته‌های اوان بلاس (با اکانت معروف توئیتری evleaks@) که معمولا بسیاری از توئیت‌های او قابل اعتماد بوده، عرضه آیفون ۷ با شروع هفته از ۱۲ سپتامبر آغاز خواهد شد. از آنجا که معمولا اپل بسیار دوست داشته تا در روز جمعه فروش آیفون‌های خود را آغاز کند، ما احتمال می‌دهیم که ۱۶ سپتامبر (جمعه، ۲۶ شهریور ماه) همان روز وعده داده شده برای انتشار اپل آیفون ۷ باشد. البته هنوز هیچ چیز به‌طور رسمی تائید نشده و این تنها یک پیش بینی دقیق از زمان عرضه آیفون ۷ خواهد بود.

هرچند اوان بلاس هنگامی‌که از آیفون بعدی اپل نام می‌بردی هیچ اسمی از iPhone 7 نبرده است؛ شاید به ‌دلیل آن‌که اپل ممکن است امسال نام دیگری برای آیفون جدید خود در نظر گرفته باشد. کوپرتینویی‌ها شاید قصد داشته باشند از چیزی مانند iPhone 6x (که x می‌تواند هر چیزی باشد) به‌جای اپل iPhone 7 استفاده کنند. گفته می‌شود که آیفون مدل ۲۰۱۶ اپل چندان تفاوتی با iPhone 6s و ۶s plus سال گذشته‌ی این کمپانی نداشته و تغییرات عمده در آیفون ۲۰۱۷ دیده خواهد شد. نسل جدیدی که با تغییرات عمده‌ای در طراحی همراه شده و ویژگی‌های بالایی را دریافت خواهد کرد.

ترفندهایی که تجربه کار با iOS ۱۱ را دگرگون می‌کنند (بخش دوم)

چندی پیش طراحی CAD آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس به بیرون درز کرد و نشان داد که حرف‌های جدید زیادی برای گفتن وجود ندارد، زبان کلی طراحی همان است که در نسل قبلی آیفون در سال گذشته دیده می‌شد.

 

عرضه آیفون 7

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی