عرضه جهانی HTC 10 قرمز بصورت رسمی

02 تیر 1395

دو ماه پیش HTC خبر داد که عرضه‌ی گوشی هوشمند HTC 10 در رنگ قرمز را در ژاپن شروع کرده است. بعد از استقبال گسترده‌ی ژاپنی‌ها از پرچم‌دار HTC در رنگ قرمز خاصی که به آن قرمز کاملیایی (به‌خاطر رنگ گلی به همین نام) می‌گویند، این شرکت تصمیم گرفت گوشی جدیدش را با رنگ جدید در وطن خود یعنی تایوان هم عرضه کند.

عرضه جهانی HTC 10 قرمز +عکس
بعد از استقبال گسترده‌ی ژاپنی‌ها از پرچمدار HTC در رنگ قرمز، این شرکت تصمیم گرفت گوشی جدیدش را با رنگ جدید در وطن خود یعنی تایوان هم عرضه کند.
مشتریان تایوانی می‌توانند از همین امروز برای ثبت سفارش HTC 10 قرمزرنگ اقدام کنند. البته HTC فعلا اعلام نکرده که طرفداران رنگ قرمز کاملیایی در تایوان چه زمانی گوشی خوشرنگ‌شان را دریافت می‌کنند.
به‌این‌ترتیب اگر نه در هر شرایطی، انتظار داریم دست کم درصورتی که استقبال از این رنگ در تایوان هم زیاد باشد، HTC ترغیب شود گوشی‌های پرچم‌دار قرمزرنگش را در سایر کشورها از جمله ایران هم عرضه کند.
این گوشی در حال حاضر در رنگ‌های طلایی، خاکستری و نقره‌ای در سراسر دنیا به فروش می‌رسد. قیمت مدل ۳۲ گیگابایتی HTC 10 حدود ۷۱۰ دلار است و مدل ۶۴ گیگابایتی‌اش با قیمت ۷۷۵ دلار فروخته می‌شود.
منبع : میزان
0

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی