اخبار

عرضه فرم‌ویر جدید برای سرفیس پرو ۴

سرفیس پرو ۴

کمپانی مایکروسافت به‌تازگی به‌روزرسانی فرم‌ویر جدیدی را برای تبلت‌های سرفیس پرو ۴ منتشر کرده است که اسلایدر کنترل باتری جدیدی را به کلیک‌های آیکون باتری در این سیستم افزوده است. این ویژگی هم‌اکنون بر روی آخرین سرفیس پرو و سایر مدل‌های سرفیس در دسترس است و مایکروسافت در اقدامی جالب آن را برای سرفیس پرو ۴ نیز ارائه کرده است. اسلایدر جدید یاد شده ابزاری است که کاربران با استفاده از آن می‌توانند عملکرد باتری را اولویت‌بندی کنند.

البته لازم به ذکر است که مایکروسافت هنوز صفحه هیستوری سرفیس پرو ۴ را به‌روزرسانی نکرده است اما در عین حال به‌روزرسانی‌های مفیدی در این سری از آپدیت‌های فرم‌ویر برای درایورهای دستگاه‌های یاد شده ارائه شده است. این به‌روزرسانی‌ها به شرح زیر هستند:

به‌روزرسانی درایور Surface Management Engine

به‌روزرسانی درایور Surface Embedded Controller Firmware

به‌روزرسانی ریوایور سرفیس برای Surface UEFI

به‌روزرسانی ریوایور سرفیس برای Surface Pen Pairing

به‌روزرسانی درایور مایکروسافت برای Surface Accessory Device

به‌روزرسانی درایور برای Marvell AVASTAR Bluetooth Radio Adapter

به‌روزرسانی درایور اینتل برای Intel(R) HD Graphics ۵۲۰

به‌روزرسانی درایور برای Marvell AVASTAR Wireless-AC Network Controller

به‌روزرسانی درایور اینتل برای Intel(R) Display Audio and Surface driver update for Surface Integration

هفته گذشته به‌روزرسانی قبلی فریم ویر سرفیس پرو ۴ پشتیبانی‌های بهبود یافته‌ای را برای Type Covers های بسیار جدیدی به همراه آورد که مایکروسافت عرضه آن‌ها را از ماه گذشته آغاز کرده بود. اگر شما نیز یکی از کاربران سرفیس پرو ۴ هستید می‌توانید این به‌روزرسانی‌های جدید را از طریق به‌روزرسانی‌های ویندوز دریافت کنید. البته این بسته به‌روزرسانی بسته به مناطق مختلف می‌تواند با شرایط متفاوتی عرضه شود و در صورت عدم دریافت آن تنها باید منتظر باشید تا به‌زودی این بسته را بر روی دستگاه خود دریافت کنید. حال باید منتظر بود و دید که آیا رفع این مشکلات می‌تواند کاربران بیشتری را به سراغ این دستگاه ببرد یا اینکه شرایط مایکروسافت در عرضه سری سرفیس، به شکل قبلی باقی خواهد ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا