عرضه مرورگر سامسونگ برای همه دستگاه‌های اندرویدی

مرورگر سامسونگ

مرورگر سامسونگ

به نظر می‌رسد که سامسونگ برنامه‌های ویژه‌ای برای اختصاصی کردن  نرم‌افزارهای خود در سر دارد و آخرین نسخه از آن‌ها استفاده از قابلیت‌های ضد تبلیغات در مرورگر سامسونگ این شرکت است.

مرورگر سامسونگ از نسخه ۵ اندروید تا به امروز برای کاربران دستگاه‌های این شرکت در دسترس بوده است. حال آخرین به‌روزرسانی این مرورگر برای اندروید موجب شده است تا امکانات بیشتری به آن اضافه شود که مهم‌ترین آن‌ها را می‌توان امکان مبارزه با تبلیغات اعصاب خرد کن موجود در بسیاری از وب‌سایت‌ها دانست.

این نسخه از مرورگر سامسونگ به سیستم مسدود سازی تبلیغات مجهز است و این سیستم دیگر مانند یک افزونه عمل نخواهد کرد بلکه به‌صورت پیش‌فرض در این نرم‌افزار موجود خواهد بود. همچنین می‌توان این نرم‌افزار را برای دستگاه‌های مختلف از طریق پلی استور گوگل یا گلکسی اپ استور مخصوص سامسونگ دریافت و بر روی دستگاه نصب کرد.  به این ترتیب برای نخستین بار تمامی کاربران اندروید می‌توانند از مزایای این مرورگر بهره‌مند شوند. شایان ذکر است که پیش از این مرورگر یاد شده تنها برای دستگاه‌های سامسونگ و سری پیکسل و نکسوس گوگل قابل دسترسی بود.

این مرورگر از نسل جدید ساختارهای مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کند و این کار را به‌صورت ردیابی غیر محسوس انجام می‌دهد تا به شما اجازه بدهد تا به‌صورت خصوصی و بدون دردسر به مرور وب بپردازید. شما می‌توانید وضعیت مسدودسازی تبلیغات را به‌راحتی خاموش و روشن کنید. همچنین وضعیت مخفیانه نیز در این مرورگر وجود دارد که در آن مسدودکننده تبلیغات، به‌صورت پیش‌فرض فعال است. همچنین این مرورگر، سامانه ضدتبلیغ خود را از طریق شرکت حفاظت از حریم شخصی دیسکانکت دریافت کرده است و این امر می‌تواند موجب افزایش اطمینان به کیفیت این مدل شود.

آیا گوشی موتورولا دروید توربو آپدیت اندروید مارشمالو را دریافت خواهد کرد؟

به این ترتیب در صورتی که تمایل داشته باشید می‌توانید همین امروز به سراغ دانلود کردن این مرورگر بر روی دستگاه‌های اندرویدی خود رفته و تجربه‌ای متفاوت از وب گردی را تجربه کنید.

1
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

یک دیدگاه

  • Avatar رضا صفوی
    11 آبان 1396

    بدویین شاید به سافاری نزدیک شدین

مطلب پیشنهادی
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟