عرضه پلتفرم تجارت واتس‌اپ برای ویندوزفون ۱۰

20 فروردین 1397

عرضه پلتفرم تجارت واتس‌اپ برای ویندوزفون ۱۰

در ابتدای سال جاری میلادی، واتس‌اپ نرم‌افزار تجارت واتس‌اپ را برای سیستم عامل اندروید معرفی کرد. این نرم‌افزار به کمپانی‌های بزرگ و کوچک اجازه می‌داد تا نه‌تنها از پایگاه داده کاربران این نرم‌افزار بهره‌مند شوند بلکه فرایند تعامل با این کاربران نیز با استفاده از نرم‌افزار یاد شده راحت‌تر می‌شد. با این حال، این سرویس پیام‌رسان از زمان عرضه نتوانست تا نرم‌افزار تجارت واتس‌اپ را برای دیگر پلت فرم‌ها عرضه کند. اما بر اساس اسکرین شات جدیدی که از این کمپانی افشا شده است، به نظر می‌رسد که این موضوع در حال تغییر باشد.

همان‌طور که در تصویر دیده می‌شود، واتس‌اپ به دنبال آن است که نسخه پلتفرم ویندوزفون ۱۰ این نرم‌افزار را نیز در اسرع وقت درست کند که خود البته ویژگی‌های منحصربه‌فردی را به کاربران عرضه خواهد کرد. اول از همه، حساب‌های کاربری تجاری بر روی این نرم‌افزار پرکاربرد از این پس شامل نشانی خواهند بود که شماری از اطلاعات می‌توانست بر روی این پروفایل‌ها قرار بگیرد. در میان این اطلاعات قابلیت افزوده دسته‌بندی مربوط به آدرس ایمیل و تجارت نیز افزوده خواهد شد. علاوه بر ای، در این نسخه از تجارت واتس‌اپ مانند نسخه اندروید آن، توضیح کوتاهی نیز به همراه موقعیت مکانی و لینک وب‌سایت می‌تواند وجود داشته باشد. همچنین خط‌های تلفن ثابت به همراه پیام‌های خودکار نیز توسط نرم‌افزار تجارت واتس‌اپ پشتیبانی می‌شود .


مطالب مرتبط:


ازنظر طراحی، این جایگزین تجاری برای نرم‌افزار پیام‌رسان عادی واتس‌اپ، از تم تیره‌رنگ سابق استفاده خواهد کرد. این پلتفرم پیام‌رسان متعلق به فیس‌بوک ازنظر هزینه اعلام داشته است که این نرم‌افزار برای ویندوزفون ۱۰ نیز به‌صورت رایگان خواهد ماند و این در حالی است که کمپانی‌های بزرگ‌تر برای دسترسی به قابلیت مای بیشتر و پایگاه داده بزرگ‌تر باید به واتس‌اپ پول بپردازند.

آموزش ریکاوری عکس و ویدیو در واتساپ

البته لازم به ذکر است که واتس‌اپ هنوز به‌صورت رسمی عرضه نسخه ویندوزفون ۱۰ تجارت واتس‌اپ را تائید نکرده است اما با توجه به پیشرفت مای حاصل شده می‌توان حدس زد که زمان زیادی تا عرضه رسمی این نرم‌افزار باقی نمانده است. اگرچه درباره عرضه این پلتفرم برای سیستم عامل iOS هنوز اطلاعات دقیقی در دسترس نیست.


مطالعه بیشتر:

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی