اخبار

عکس‌ قالب‌های احتمالی آیفون ۷ و ۷ پلاس لو رفت

با وجود اینکه ماه‌ها تا رونمایی رسمی شرکت اپل از اعضای جدید خانواده آیفون‌ها زمان باقی مانده است، شایعات و تصاویری که به این اسمارت فون‌های جدید نسبت داده می‌شوند، تمامی ندارند. مطابق با آخرین شایعات دریافتی از کشور چین، به نظر می‌رسد تصاویری که در ادامه مشاهده خواهید کرد، در واقع قالب‌های مورد استفاده برای تولید آیفون ۷ و ۷ پلاس را نمایش می‌دهند که تایید کننده شایعات قبلی درباره این دو گوشی هستند.

اگر آشنایی چندانی با قالب‌ها ندارید، باید بدانید که این دو قالب شباهت زیادی با اطلاعاتی دارند که تا به امروز درباره آیفون‌های جدید اپل خوانده‌ایم، از جمله مهم‌ترین این اطلاعات می‌توان به ساختار کلی دوربین، یا به عبارتی لنز دوال برای آیفون با نمایشگر بزرگ‌تر و دوربین تکی برای نسخه کوچکتر اشاره کرد. البته هنوز نمی‌توان مطمئن بود که این گوشی‌ها دارای لنز هایی عجیب و غریب خواهند بود یا خیر.

آنچه این قالب‌ها که در وب سایت Baidu منتشر شده‌اند، نیز نتوانسته‌اند روشن کنند، مجهز بودن این دو گوشی به Smart Connector است. در واقع مکان مورد نظر برای اضافه شدن این بخش جدید در این تصاویر دیده نمی‌شود. چندی پیش طراحی هایی از آیفون های ۷ و ۷ پلاس اپل منتشر شدند که بر استفاده از اسمارت کانکتور تاکید داشتند. در هر حال مدتی بعد عنوان شد که این طراحی‌ها قابل اعتماد نیستند و مدتی بعد دوباره شایعاتی مبنی بر حضور اسمارت کاکنتور در این محصولات جدید منتشر شد. به این ترتیب هیچ کس در حال حاضر نمی‌تواند درباره استفاده یا عدم استفاده از اسمارت کانکتور در آیفون‌های جدید اپل به طور قطع اظهار نظر کند.

 

انتظار می‌رود که این قاب‌ها صفحاتی باشند که در مرحله نهایی تولید قاب آلومینیومی برای این دستگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در هر حال فراموش نکنید که هیچ منبعی برای تایید شایعات این چنینی به صورت رسمی وجود ندارد و نمی توان درباره صحت آنها مطمئن بود.

 

آیفون 7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا