عضویت در سایت موبایلستان کلمه عبور خود را گم کرده اید ؟

 

 

فروش “خاموش” گوشی های HTC One M8 بر اساس گزارشات !!!
۱۹ تیر ۱۳۹۳|
0 نظر
عباس خوانساری

One M8 که در اواخر مارچ معرفی شده بود به HTC کمک کرد که در سه ماهه گذشته به سود دهی برگردد . این در حالی است که HTCنمیگوید که چن عدد one M8 فروخته است ، احتمالا تعداد فروخته شده رضایت بخش است. .به هر حال ، بر طبق CNET و یکی از تحلیل گران Canaccord Genuity ، پرچمدار HTC حالا شاهد “فروش خاموش” است !!

بنا بر گزارشات رقابت در بازار محصولات گران قیمت شدید است ، به علاوه افزایش رقابت از طرف فروشنده های چینی که به خاطر فروش کم سرزنش میشوند .
این درست است ، برای مثال ، ممکن است کهGalaxy s5 سامسونگ که در آپریل ریلیز شد تعدادی از خریداران را از M8 دور کرده باشد . با این حال One M8 یکی از بهترین اسمات فونهای اندرویدی امسال باقی میماند . در حقیقت اخیرا خواننده های ما به بهتر بودن One M8 ازGalaxy S5 رای داده اند!!!! البته لزوما نظر خوانندگان ما نظر بیشتر خریداران نیست !
بدیهی است که HTC چیزی راجب به جریان ” فروش خاموش ” نگوید ، اما احتمالا این کامپانی میداند که با وجود محصولاتی چون LG G3و iPhone 6 در بازار زمان های سخت تری را در پیش دارد !! ممکن است HTC در حال آماده کردن پرچمدار جدیدش برای آینده باشد ، اگر چه به نظر میرسد که آن One M8 Prime نیست !!!!

 


مطالب مشابه:

نظرتان را در مورد این مطلب بیان نمایید