عضویت در سایت موبایلستان کلمه عبور خود را گم کرده اید ؟

 

 

فروش وان ام ۹ کمترین درآمد را برای اچ تی سی در طول ۶ سال اخیر رقم زد
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴|
2 نظر
Zanyar_98

کمپانی اچ تی سی اخیرا گزارش مالی مربوط به ماه آوریل سال جاری را منتشر کرده که بر اساس آن برخلاف سه ماهه اول، این کمپانی درآمد چندانی از فروش گوشی وان ام ۹ نداشته و می‌توان گفت اچ‌تی‌سی کمترین درآمد خود را در طول ۶ سال اخیر تجربه کرده است.

درآمد اچ‌تی‌سی از فروش گوشی وان‌ ام ۹ در ماه آوریل ۴۴۰ میلیون دلار بوده که ۳۳ درصد کمتر از درآمد خود در سه ماهه اول سال جاری و ۳۹ درصد کمتر از سه ماهه اول سال پیش است. می‌توان گفت این رقم، کمترین درآمد اچ‌تی‌سی از سال ۲۰۰۹ برای ماه آوریل بوده است.

به طور معمول، ماه آوریل یکی از ماه‌های مهم برای اچ‌تی‌سی جهت فروش پرچمدار جدید خود به شمار می‌رود. بنابراین، به نظر می‌رسد دلیل درآمد کم به پرچمدار جدیدش، وان ام ۹، برمی‌گردد؛ احتمالا وان ام ۹ نظر کاربران را به حد کافی جهت خرید جلب نکرده است.

 

متخصصان صنعت و اقتصاد در حالی بررسی این مشکل هستند که استقبال نشدن از گوشی وان ام ۹ دور از انتظار بود و نتوانست فروش خوبی را برای اج‌تی‌سی رقم بزند. حدس و گمانه‌هایی نیز در این زمینه مطرح می‌شود، مثلا در مقایسه با گوشی وان ام ۸، مشکلات پردازنده اسنپ دراگون ۸۱۰ و معرفی گوشی وان ام ۹ پلاس، می‌توانند همه دلایلی برای این افت فروش و کاهش درآمد باشد.

اواخر ماه آوریل، اچ‌تی‌سی گزارش درآمد سه ماهه اول سال ۲۰۱۵ را منتشر کرد که بر اساس آن درآمد سه ماهه اول ۲۵ درصد بیشتر از سال قبل بود. این نشان می‌دهد که برخی بخش‌های این کمپانی به موفقیتی دست یافته است. اگرچه، اچ‌تی‌سی در حال حاضر ممکن است با درآمد کمتر در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۵ مواجه شود.

به نظر می‌رسد سال ۲۰۱۵ برای اچ‌تی‌سی سال بخت آزمایی در فروش محصولات خود باشد. نظر شما در این خصوص چیست؟

 

زومیت


مطالب مشابه:
(2) نظر

به نظرم قابل پیش بینی بود
اینکه بخوای یک فرمول موفق رو مدام استفاده کنی دیگه جواب نمیده
بازار الان تشنه تغییرات و نواوری هست

یه زحمت به خودش نداده یه بهبود تو صفحه نمایش هم بده 😐

نظرتان را در مورد این مطلب بیان نمایید