اخبار

فروش ۲۶ میلیونی سامسونگ از گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج

همانطور که می‌دانید شرکت سامسونگ سری جدید پرچم‌دارهای خود را در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۶ معرفی کرد و پس از آن در ماه مارس میلادی فروش جهانی آن‌ها آغاز شد. در حال حاضر با توجه به گزارش‌های جدید منتشر شده تا به امروز سامسونگ ۲۶ میلیون نسخه از گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج فروخته است.

امروز صبح شرکت سامسونگ اعلام کرد که از زمان عرضه سری جدید گلکسی اس سود ۷ میلیارد دلاری را در سه ماهه دوم داشته است، این سود متعلق به فروش سه ماهه دوم بهترین شرکت تولیدکننده موبایل بوده و برابر با ۴۲٫۳ میلیارد دلار است. درحالی‌که سامسونگ رکورد سودآوری و فروش بخش موبایل خود را نشکسته است، اما اعلام شده که سود عملیاتی غول تکنولوژی کره‌ای برای سه ماهه دوم به بیش از ۴۹ درصد رسیده است. این بدان معنا است که سود کلی این شرکت از بخش موبایل ۳٫۵ میلیون دلار بوده که البته از ماه آوریل تا ماه ژوئن است.

همانطور که قبلا هم اعلام شده شرکت سامسونگ فروش خوبی را از دو دستگاه جدید خود یعنی گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج داشته است، اما این انتظار را نداریم که دستگاه‌های فوق توانایی شکستن رکورد فروش گوشی‌های هوشمند را در دوره یک‌ساله داشته باشند. البته فروش ۲۶ میلیونی سامسونگ رقم کمی نیست، اما این شرکت در گذشته رکوردهای فوق‌العاده بهتری را به ثبت رسانده است.

در حال حاضر گوشی هوشمند گلکسی اس ۴ رکورد فروش دستگاه‌های سامسونگ را از آن خود کرده، ۷۰ میلیون نسخه از این دستگاه در سال ۲۰۱۴ به فروش رسید، گلکسی اس ۴ سامسونگ در آوریل ۲۰۱۳ روانه بازار شد و تا پایان آوریل ۲۰۱۴ نیز رکورد فروش ۷۰ میلیون نسخه‌ای را به ثبت رساند. به هر حال هنوز هم برای شکستن رکورد فروش بخش موبایل دیر نیست و شاید احتمال بسیار کمی برای شکستن رکورد فروش بخش موبایل توسط پرچم‌دارهای جدید وجود داشته باشد. به هر حال هنوز باید برای اعلام فروش و سود نهایی سامسونگ صبر کنیم.
منبع:phonearena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟